Mart 12, 2021

Sesli sohbet

ile admin

Sesli sohbet siteleri uzun zamandır sohbet edilen platformlarda en fazla ilgi gören siteler durumuna geldi.Bu ilgi sesli sohbet sitelerinin sayısında da bir patlamaya neden oldu.Sesli sohbet siteleri rağbet görüyor ama bir okadar da site açmak rağbet görür oldu bu da ister istemez sesli sohbet sitelerini user kaygısına itti.O kadar çok sesli sohbet sitesi var ki nerede ise her kullanıcıya bir sesli sohbet sitesi düşecek duruma geldi.

Buda bomboş duran bir sürü sesli sohbet sitesidemek İşte sirine ve seslikal sesli sohbet siteleri bu şekilde olan irili ufaklı sesli sohbet sitelerini bir çatı altında toplamaya çalışan bir sesli chat sitesidir.Burada amaç üç beş kişilik siteleri bir araya toplayıp hep birlikte büyük bir sesli chat sitesi olmak.seslikal bunu büyük oranda başara bilen tek sesli chat sitesidir.

Sirine

Sirinler

Sesli sohbet site sahipleri de bu olaydan birleşmeden memnunlar üç beş kişi bir sitede takılmak dan daha iyi bir çok sayıda kişi ile aynı ortamı paylaşa bilme imkanı.Ayrıca sesli sohbet site sahipleri kendi panellerinden siteye girerek kendi panelinde sohbet ediyormuş gibi hiç etkilenmiyorlar. seslikal bu şekilde 300-400 useri olan bir büyük site oldu. hatta seslikal açılalı daha çok kısa bir süre olmasına rağmen en büyük siteler arasında bu sayede yerini aldı.sesli chat denildiğinde akla gelen ilk sitelerden biri oldu.seslikal ı sesli kal yapan işte bu bahsettiğimiz ufak tefek sesli chat siteleridir. damlaya damlaya göl olur diye biliriz.

Şirine sitemiz de bu dalda bir platformdur. Her tür kaliteli chat hizmeti veren şirine sitemiz, yoluna devam ediyor. Sesli kal sitesinin kapanması ile, kendi yolunu çizen şirine sitemiz bütün şirinliği ile ayakta. Omegla ve ome tv kategorilerinde yol alacağız. ome tv dediğimiz site de sesli sohbet sitesidir. Bilinen kısmı biraz farklı ise de, bizim sitemiz o farklı bilinenden daha farklı olacak. Şirine ismine yakışır bir ortam için çalışıyoruz. Hep birlikte başka bir şekil, herkesime hitap eden bir chat ortamı. Şirine olmanın ağırlığını, yansıtan bir site olacak.