Sirine Yılların şirinler çizgi filminin şirin bir karakteri. Aynı zamanda şirinler filminin tek bayan karakteri. Bel kide şirinlik deyimi, şirine’nin şirinliğinden türemiştir. Veya şirinlik vardı da şirine o şirinliğe uygun bir karakter olarak türetilmiştir. Ama şirin olmuştur. Çok sayıda insanlar şirinler çizgi filmini izleyerek büyümüştür. halende çocuklarımızın ilgisini çeker. Öyle ki çocuklarımıza bile şirine ismini vererek hayatımıza soktuk şirinler filminin şirine karakterini.

Bizde sitemizi açarken bu şirinliği göz önünde bulundurarak açtık. Bizde şirinlere yer verelim ve elimizden geldiğince şirinlikleri konu edelim istedik. Bu nedenledir ki 20 yıla yaklaşacak sitemizin yaşı vaz geçemedik sitemizden. Sil baştan, yeniden ama yine sitemizi yenileyerek karşınıza gelmek istedik. Daha bir ciddi makaleler ile, daha bir şirinlikle umarız bunu başarırız ve siz takipçilerimiz den de destek alırız. Sizler sitemize ilgi göstermez iseniz sitemizin de bir anlamı olmayacaktır. sitemizi googlede de iyi bir yerlere getirip “SİRİNE” aramasında sizlerin karşısına çıkmak amacımız.

Şirinler çizgi film karakterleri.

Şirinler çizgi filminde karakter sayısı eskiye oranla yeniden düzenlendi ve artırıldı. Şirinler çizgi filmi bu kadar kalabalık bir kadro değil idi. Eskisi daha iyi idi deydirecek kadar çoğaltıldı ve cılgı

Sirine

Sirinler


şirine

çıktı karakterlerin. Şirinler arasında tek bayan kahraman olan şirine idi ama şuan, anne şirin, bebek şirin, fırıncı şirin vs. gibi çoğaltıldı. Şirine tek bayan kahraman iken daha bir şirin idi. Şirine ilk çıktığı zamanlarda tek kanallı sistem ve siyah beyaz televizyonda izlerdik. Sonrasında kanal sayısı arttı, internetin ve sosyal medyanında işin içine girmesi ile, seçenek ve olanaklar arttı. Şirinler filmi de artık ilgi görmez duruma geldi.

Demek ki şirinler bizlerin çocukluğunda daha bir şirindi..

https://sirine.net sizlere çizgi film mi sunacak?

Hayır amacımız sizlere şirinler filmini izletmek değil. Youtube ve çok farklı platformlarda bunlara ulaşa bilmeniz mümkün artık. biz sirine.net olarak sizlere şirinlikler sunmaya gayret edeceğiz. Gündem ile ilgili haberlerimiz olacak, bay ve bayanların yanı sıra çocuklarımızın da ilgisini çekecek, bu şirin bir haber dediğimiz her konudan bahsedeceğiz.

Mesela geçen bir platformda paylaşılan bir gif gördüm. Kedi uzanmış yavrusu da kedinin yanına uzanmış anne kedi yavrusunu bir insan gibi sarmış ve kendine doğru bir çekmesi var izlemenizi isterdim. İşte sitemiz sirine.net içerisinde bunun gibi bütün şirin dediğimiz, şirinlik yapan her canlıya, her şeye yer vereceğiz. Amacımız sitemizin ismi gibi sirine kadar şirin bir ortam, bir site oluşturabilmek.