Şubat 21, 2020

Şirine Ve Şirinler Sitesi

ile admin

Şirine Ve Şirinler Sitesi bizim sitemiz. Şirine; Şirinler ormanı diye adlandırılan mekanın en sevimli kahramanı. Sitemiz sirine.net ismini ve bütün şirinliğini bu kahramandan alıyor. Sitemiz omegla, ome tv, gibi kelimeler ile vaktinde google’de kasılmış, arattırılmış ve şimdi yaptığımız için bu kelimeler de karşımıza neden. Bizim amacımız sitemizi, şirine, şirinler, şirin gibi, sitemizin içeriği ile ilgili şartlarınız için bir yerlere getire bilmek. Ama vaktinde bu aramalar ile çalışmak içindir. Bu kelimeler ile “tag” ve titleler googlede karşımıza bakın.

Siteniz omegla ile ilgili bir etiketinizde da, hata olarak bulabilirsiniz. Bizde bu makalemizde bu hatalarda giderilsin diye uğraştık. Bizim sitemiz için hedefimiz. Kendi araması olan “ŞİRİNE” kelimesi ile sitemizle bir yerlere gele bilmek. sitemiz zaten şirine kelimesi kendi araması olan aramada googlede bir yere gelmek. Ama bu arada omegla ile gerekli bir tag gerekli onuda atacağız. Bu konuda amacımız Googlede hata olarak gözüken meseleleri de aradan kaldırmak.

Sirine

Sirinler

Sitemiz sirine.net; Mobil uyumluluk hatası veriyor idi, düzeltildi. Sitemiz artık mobil uyumlu bir Şirine sitesi. Vaktinde, sitemiz ome tv ve omegla kelimeleri ile ilgili etiketi lar var idi. Şuan google o endeksinin olduğu, tagları, kategorileri bulamadığı için 404 gibi hatalar veriyor. O hataları da ortadan kaldırarak. Googlede çalışıyor, hatasız bir site olmaya çalışıyoruz. Bu makale Şirine ile veya sevimliler ile ilgili bir makale olmadı. Ama amacımız bu makale ile birlikte gerekli kategoriler de tesisrak, siteyi hatasız bir şekilde googlede yer edindirebilirsiniz.

Şirine Ve Şirinler Sitesi

Bahsettiğimiz gibi, daha önce değerlendirmeniz gerekiyor. Bu dalda da tek ola bilecek bir site kurmak. O tek olan şirine karakteri kadar, tek olmak ve şirin ola bilecek bir site olmak. Şirine ve şirinler sitemizin amacı, hedef bu. Bu şekilde bir site tesisirak. Googlede de şirine, şirinler, şirinler çizgi filmi, gibi aramalarda ilk sırada ola bilmek.

Sitemizin isminin, domaininin https://sirine.net olması ve bu alanda başka bir domain kullanımı işimizi kolaylaştıracak diye düşünüyorum. Ama diğer taraf dan da sanki sitemizin google tarafından bir sıkıntısı var gibi çalışır. Sitemiz şirine veya şirinler ara bölgesinde googlede sıralamada göremedik. Ya biz bir yerde birşeyleri eksik yapıyoruz, yada bilmediğimiz bir sıkıntı mevcut. Umuyoruz ki google yeniden başlatırız sitemizi gogolede hak etti yere getirmede verdiğimiz emeğe karşılık verir.