Mart 12, 2021

Şirine ve şirinler Çizgi filim

ile admin

Şirine ve şirinler Çizgi filim.Şirine dediğimiz sitemiz “şirine” Kelimesinde aramasında güzel bir yerlere gelmeyi, başarıyor. Ama sirine aramasında sıkıntılı duruyor halen bulamıyoruz sitemizi. Ama asıl araması çok aranan kelime  Bu kelimede gelmesi diğer kelimede de sitemizi çeker diye düşünüyorum.İkinci sayfanın hemen hemen başına kadar gelen site bu aramada 16 milyon 700 bin aramada hiti var

Şirine dediğimiz ve büyük emekler verdiğimiz sitemiz için çok gayretler gösterdik çok büyük emekler verdik. Ve googlede engele takıldığımız zamandan bu güne ciddi üzüntü duyduk.Çok büyük emeklerimizi hiç ettik bütün geçmişi silmek zorunda kaldık.4 bine yakın makaleyi resmen abartısız çöpe attık. Ama şuan görüyorum ki adım adım yavaş yavaş birinci sayfaya doğru bir ilerlemeye doğru gidiyoruz.

Şirine ve şirinler Çizgi filim sitesi

Sirine

Sirinler

Bu bizi ciddi oranda sevindiriyor. Sirine ve şirinler Çizgi filim Bir site düşünün kendi aramanızda hiç beklenmedik araması dahi olmayan başka isimde başka anlamda siteler. Sizin aramanızda hit elde ediyor birinci sayfada birinci sırada yer alıyor bu insanı ciddi üzüyor. Aynı şekilde birinci sıraya yükselen bir site de aynı oranda sizi sevince boğuyor. Hele ki bu site uzun süredir birinci sayfayı göremeyen bir sürü emeklerin verildiği bir site ise daha bir sevindirici.

Şirine sitemizin yerine neler denemedik neler yapmadık hangi yollara başvurmadık başka siteleri o aramada getirmeye çalıştık ama bir türlü olmadı. Şuan itibarı ile de adsense banlı gözüken sitemiz üzerinden reklam geliri elde edemiyoruz, Ama daha sonrasında adnsense banı için itirazlarımızı yaparız öncelikle sitemizi kendi aramasında birinci sıraya taşıya bilmek.

Şirine sitemiz İçerisinde neler mevcut

  • şirinler çizgi film
  • şirine
  • şirine resimler
  • şirine oyun
  • şirine giydirme oyunu
  • şirinler youtube
  • şirine oyuncak
  • şirine boyama

Bu aramalar ve bu kategorilerde sitemizi ciddi anlamda bir yerlere getirmemiz gerekli ve bu aramalar sadece arama olarak değil bu kategorilerde sitemiz sizlere hizmet verecek. Daha kapsamlı bir şekilde ve daha itinalı davranarak sitemizin gelmesi kadar geldiği yerde onu tuta bilmeyi de onemsiyoruz. Sitemizde şirine boyama kategorisine ve şirine oyuncak kategorisine hiç yer vermemiştik. Ama bu yeni tsarımımız ile şirine oyuncak ve şirine boyama gibi alanlarda da sizlere hizmet vereceğiz. Burada amacımız şirine ve şirinler çizgi filmi seven çocuklara şirine ile alakalı ne var ise suna bilmek olacak. Sitemiz içerisinde büyüklere yönelikte çok fazla şey buluna bilecek konuma getireceğiz. Dini bilgilerden pratik çözümlere her şeye sitemizde yer vermeye çalıcaşcağız.

Şirine ümit ediyoruz ki ilk kaydedildiği 15 yıl öncesinden daha güçlü daha bir her konuya hakim ve hitap eden bir içerik ile sizler ile birlikte olacak. Ome tv, oma tv gibi konuları da sizlere daha önce bahsetmiş idik ome tv aramalarında başarı elde edebilmek demek bu işin seyrini değiştire bilmek demek o nedenle ome tv aramasını oma sıgara aramasını da dikkate alarak o konular ile de ilgili makalelere ağırlık verdik ve devam edeceğiz.

Ome tv dediğimiz kelime de sirine sitemiz gele bilmeyi başara bilir ise artık demek oluyor ki şirine sitesinin sırtı yere gelmez. Ome Tv sitesi de artık ome tv diye aranmaz artık omegle de çığır açarız. ome tv ve omegle arayan kişiler o kelimeleri şirine diye arayacak.