Nisan 21, 2021

Sirine site

ile admin

Sirine site dediğimiz site, bu site değil. Sizlere sirine isminde ulaşa bileceğiniz, bir site ola bilmek için, birden fazla site olmaya karar verdik Bu nedenle de, sirine.site ile birlikte kolektif çalışacağız. İlk meyvelerini almaya başladık bile diye bilirim. Çok uzun zamandır sizlere sirine.net sitemiz ile, çok farklı kategorilerde makaleler, olgular, oluşumlar sunduk. Şimdi bunlara bir site daha ekledik. Burada amacımız şu, bu site ile amacımız ne ise, diğer sitemiz ile de, amacımız aynı olacak. Çünkü çok uzun süredir denedik ama tek başına, sitemizi ulaşa bileceğiniz yerlere taşıyamadık. Şimdi iki site ile, aynı kelimelerde veyahutta aynı kategorilerde, size ulaşmak daha kolay olacak. Şirine sitemiz, daha bir şirin hale gelecek.

Şirine daha bir şirin.

Sirine

Sirinler

İkinci sitemiz meyvelerini vermeye başladı bile, sirine kelimesinde 9 uncu sayfadan aramalara girdik bile. Bu ciddi ümit verici bir gelişme. Adım adım sizlerin ulaşacağı alanlara kadar, hemde iki site ile birlikte geleceğiz. Sirine.net sitesinde de, sirine.site sitemizde de, şirinleri mutlaka konu alacağız. Şirinler ailesine yakışır şirinlikte bir site olacak.

her iki sitemizde de;

*Şirinler çizgi filmi olacak,

*Şirinler karakterleri isimleri olacak.

*Her şirinin resimleri ve hakkında açıklayıcı bilgiler olacak.

*İlk şirinler çizgi film ne zaman, kim tarafından yapıldı bilgileri olacak.

*Şirine giydirme oyunları ile çocuklara hitap edeceğiz. Eğlendireceğiz.

*Sitelerimizde filimler Türkçe dublajlı yayınlanacak.

Daha bitmedi, her iki “şirine” sitemizde, çok sayıda farklı ve gündemde olan konuları işleyeceğiz. Hatta sitelerde ome tv, omegla, chat rulet gibi, sesli görüntülü sohbet hizmeti vereceğimiz, sohbet panellerinde sohbet imkanı olacak. Çok sayıda gündemde olan konu ile karşınızda olmak, çok sayıda İnternet kullanıcısını sitelerimize çekmiş olacağız.

Kısaca yapmak istediğimiz şey şudur. Bir veya ikinci site ile amacımız sitemizin hak ettiği bir yere gelmesi, gele bilmesi. Bu gerek Sirine kelimesi ile veyahutta omegla, ome tv, omegle, sesli sohbet gibi, sohbet içerikli kelimeler ile. Veyahutta Dünya gündeminde güncel konuları sitelerimizde konu alarak, kullanıcı çekme amacımız. İkinci sitemizi destek olarak aramıza katmamız ile, dokuzuncu sıradan, googlede yer almıştır. Yavaş yavaş ve dikkatli bir şekilde, birinci sıraya kadar gele bilmeye çalışacağız.