Mart 12, 2021

şirine sesli sohbet

ile admin

şirine sesli sohbet sitesi olan Şirine niye omegle sohbet konulu bir makale yazar? Bu soruyu sorduğunuzu hatta beni gördüğünüz de bana da soracağınız dan eminim evet niye canlı sohbet diye bir başlık attık. ve bir makale yazma gereği duyduk.Bizim sesli sohbet sitemizde omegle sohbet yok ama ama kameralı sohbet de hit var google çalışmamız da bize hit getirir. Düşüncesi ile sohbet diye bir makale yazmaya mecbur kaldık bir nevi. sohbet öyle bir hal almış ki sanal da sohbetin ötesine gidilip  sohbet değil resmen omegla yaşanıyor hale geldi sanaldan alış veriş ticaret vs vs vs derken insanlar sanalda sevişir oldular.

şirine sesli sohbet sitemiz

Nerede ise sanal evlilikler yapılacak biz şirin sohbet bize ters diyoruz.Acaba örümcek kafalı mıyız?geri kalmış bir düşünceye mi sahibiz? bu soruların cevabını bilmiyorum ve kişiden kişiye de değişeceğini sanıyorum ama biz canlı sohbet konusunda örümcek kafalı da olsak fikrimizden vaz geçmiyoruz ve sesli sohbet sitemize  sohbet edilen odada açmıyoruz açmayacağız yazılı chat idik sesli sohbet olduk ve sesli sohbet olarak da kalacağız.şirine sohbet sitesi olan veya canlı sohbet odası barındıran sesli sohbet sitelerine lafımız yok.

çarşınıza göre pazar versin mevlam ama biz o tür sohbet edilmeyen ve dostlukların anlamlı olduğu sesli sohbet sitesi olarak kalmak dan yanayız şirine sohbet sitesi olan veya sesli sohbet sitesi olup da şirinler  sohbet odası bulunduran sitelerde dostluğun olmadığından yanayız ve bizler dostluğu,arkadaşlığı,kardeşliği önemseyen sesli sohbet müdaimleriyiz.

Omegla sohbet sitesi olan bir sitede millet cam acamaz açar ise de yüzünü göstermez kimliğini mutlaka gizler iyide;

Sirine

Sirinler

kimliğini gizleyen birisi ile sesli sohbet nasıl edilir sohbet ettiniz dostluk nasıl oluşur gizli kapaklı açık olmayan dürüst olmayan birisi ile dostluk kurulur mu? Bu tür sohbet barındırmayan siteler arasında en önemli fark en belirgin fark budur. Sesli sohbet sitesinde dürüstlük şeffaflık alnı açıklık var ama canlı sohbet sitesinde bu duruşu sergileyemezsiniz.  sesli sohbet sitemizi seçer şirin sohbetler eder şirin dostluklar kurar sınız.En Şirin Net Sirine.Net

sesli sohbet sitesi ve omegla

sirine sesli sohbet sitesi denilen siteler normal bildiğimiz ve sohbet edilen sitelerdir.Normalde diğer her hangi bir sohbet sitesinden farklı bir tarafı yoktur.Sadece içeriği sitenin ismini de değiştiriyor.Örneğin islami sohbet sitesi dediğimizde bu islami sohbet sitesinin de her hangi bir sohbet sitesinden farkı yoktur.İçeriğine göre adlandırılıyor bu sohbet siteleri içerisinde sohbet ederken verilen sohbet ağırlığı ne ise site o yoğunluğa göre anılıyor adlandırılıyor  sohbet sitesi domaini olmayan ama içeriği nedeni ile öyle isimlendirilen adlandırılan siteler vardır örnek;

Sirine.net bir şirine çizgi film sitesi de ola bilirdi hatta belki de ilk bakan o şekilde görür ama sitemizin içeriği sesli sohbettir ve sitemizde sitesi diye anılır adlandırılır. işte anlatmaya çalıştığımızda tam anlamı ile budur. artılı sohbet sitesi içerisinde omegla sohbet edilen içeriği sohbete dayalı olan sitelerdir. Bazı anlarda değişikliklerde ola biliyor yine örneklemek gerekirse bir sesli sohbet sitesi veya bir siyesi sohbet sitesi site içerisinde mevcut odalarından birinde omegla sohbet ettiriyor olsa dahi bu site normalde sohbet sitesi değil ama maalesef bu tür siteleri de  sohbet sitesi diye adlandırıyorlar.Bu bize göre biraz haksızlık.

Bizim sohbet sitemiz şirine

Ama  sohbet içerikli sitelerde dostluk,arkadaşlık anlam ifade etmez bize göre gereksiz sitelerdir ama ne yazık ki çokça talep olan sitelerdir bu  sohbet siteleri.Biz sesli sohbet sağlayıcılarından çok ama çok daha hitleri vardır hatta googlede  sohbet araması 971.000 iken sesli sohbet araması google de 2.070.000 dir.talep etmez isek rağbet göstermes isek  sohbet sitesi diye bir site olmaz dimi?talep var ki bu siteler var oluyorlar.biz yine makalemizi omegla sohbet sitesi olmayan sesli sohbet hizmeti veren ve bu konuda en iyisi olan sitemizin sloganı ile bitirelim.En Şirin Net Sirine.Net

Sirine sohbet sitesi ile birlik olan; seslikal.com sesli sohbet sitesi gülgüzeli bizleri toplantı odasına toplar ve 100 kişiden sitede yorum yapmasını ister.Hatta dili dönen kişiler makale yazsın diye kişilerden hemen hemen her hafta yardım ister Allah var sağolsunlar. çok sayıda kişide seslikal.com a yorum ve güncel makale yazarlar. ama nedense seslikal.com a yazılan makaleler de, yorumlarda haftada bir kere kaybolur.makale yollayan ve gülgüzeli tarafından yayınlanan makalelerini görmek isteyen kişilere silindi demek bir yana,googlede değerinin düşmesi de başka bir sıkıntı. Bir sesli sohhbet sitesi hele ki seslikal.com gibi bir sesli sohbet sitesinin içeriği nasıl kaybolur?

Sesli kal ve şirine

Nereye gider? bir türlü anlam veremiyoruz.Sitede bir dönem genel sorumluluk yapmış olmam ve sitede sayılır olmam nedeni ile bana gelen kişiler aynen şunları diyor ve cevap bulamıyorum”laznecmi ya bu gülgüzeli madem ki yorumumuzu beğen meyecekti niye ısrarla yorum yazın diyor sonrada siliyor” veya Yaaa lazzz bu nedir yaa makale yaz diyorsunuz yazıyoruz uğraşıyoruz okadar makale yazdım ama neredeler yine silmiş siniz.Evet sonuna kadar bu emeği verenler haklı ama aslında o site nin içeriğinin hesabını sorması gereken kişi Güzgüzeli benim sitemin neden yedeği alınmıyor diye hesabını soracak olan gülgüzeli neden mi?

Biz bu siteye emek veriyoruz ve bu emeği senin için veriyoruz. Gül sadece senin için sende verdiğimiz emeğe sahip çık ve sor panelcine de ki, sen benim sitemin yedeğini nasıl tutmazsın. seslikal.com bu şekilde giderse google de bir çaba bir gayret içerisinde olmasın emek verip güncel konu yazarken, bu güncel konular sitede bir hafta anca dura biliyor; iken seslikal.com için en azından google için bir çaba vermeye hiç gerek yoktur.

Verilen emeğe saygı denilen şey budur.Sizleri bu iş ile uğraşan herkesi seslikal.com un host sağlayıcıları sizleri de emeğe saygıya davet ediyorum. Bir sitenin içeriği o sitenin kendisi demektir. Seslikal.com sitesinin veya her hangi bir web sitesinin yedeğini tutmak için hostcular ayırekte bir çaba sarfetmiyorlar. Zaten makineler kendileri alıyorlar. Yedeği ama seslikal.com da bu işi ben çözemedim. seslikal.com bunu hak eden bir sesli sohbet sitesi değil. Sesli kal büyümeyi hak eden bir sesli sohbet sitesi, ve bizde şirine olarak şirin dostlarımız ile birlikte sesli kal sitesinde yerimizi alıyoruz.