Mart 12, 2021

Sirine.net’in Geçmişi Bu günü

ile admin

Sirine.net’in Geçmişi Bu günü ;Sitemiz; 04/2005 tarihinde kayıtlanmış görünür bu tarih baza alınırsa 17 yaşında bir domain sitemiz. Ama bu bir kere düşürülmüş ve akbinde yeniden kaydedilmiş bir site. 5 yıllık bir site iken düşürdüğümüz domainimiz toplamda 17 yaşında bir site diye biliriz.Bu yaşlara ship sitelerimiz sirine.net ve teselli.net siteleridir. Uzun yıllardır her amaçta kullanılan sitemiz.

Çok güzel yerlerde çok güzel kategorilerde siz sirin müdaimlerimize hizmet vermiştir. Tekrar bir gayret ile sitemizi güzel yerlere getirmeyi hedefliyoruz. Umuyoruz ki chat rulet sitesi ve kendi aramasında, canlı sohbet aramasında bir yerlere gele bilmeyi başarır. 4500 makalesini sildiğimiz ve yeniden bir tasarım ile kullanıcılarının karşısına çıkan sitemiz. Adım adım ilerliyor diye görüyoruz.

Umarım eski günleri birlikte görürüz. Sirine canlı sohbet sitesi aslı sirine olmasına rağmen şirinler canlı sohbet diye anılır oldu. Sitemizin ismi sirine ama odamızın ismi şirinler odamız çok aktif, şirin bir oda olduğundan olsa gerek, sitemiz şirinler sesli sohbet ,veya chat rulet şirinler diye anılır oldu. Bizim şirine olarak bundan bir yaramız gocunmamız yok. Olmazda. Sirine de biziz şirinlerde biziz sonuçta. Bizim sesli sohbet sitemiz neden her hangi bir site gibi mesela seslikal gibi bir domain değilde şirine. Biz şirine dedik çünkü amacımız şirin dostluklar şirin, arkadaşlıklar, şirin birliktelikler oluşturalım. Sitemiz şirine kadar şirin olsun diye. Biz canlı sohbet sitemizin adını sirine koyduk.Ve iyi ki şirine demişiz kendimize.

Sirine.net’in Geçmişi Bu günü ve chat rulet

Hedeflerimize şirine olarak ulaştık çok ama çok büyük şirin dostluklar kuruldu. Şirine çatısı

Sirine

Sirinler

altında zaten şirinenin amacı bu idi. Şirine bu nedenle ortaya çıktı Güzel dostluklar
oluşturulsun diye var oldu. Bu başarıyı elde edebilmenin gururunu haklı kıvancını
yaşıyoruz.Bu siteyi başarılı yapan siz sirine.net kullanıcılarına teşekkür etmeden geçemem.
Çünkü sirine kendi başına bir websitesinden öte bir anlam ifade edemezdi. Fakat sizlerin
sayesinde çok iyiyi çok güzeli hatta en iyiyi en güzeli başardık. seslikal ile birlikte
kullandığımız sesli sohbet sitesinin en beğenilen, en kalabalık en fazla ilgi gören odası
olan, sirine odası bunu siz oda sahipleri, oda kullanıcıları sayesinde olmuştur.Sitemizin ismine yakışır şirinlikte olmanız sirine ismine yakışır dostluklar arkadaşlıklar kurmanız işte sirine'yi bu duruma getirdi.

İyi ki sesli sohbet sitemize sirine.net demişiz, İyi ki sitemize sirine diye seçmişiz. Geçen tipsiz arkadaşımız sitemizden ayrılmış bir başka siteye gitmişti. Bir kaç gün orada takıldı ve orada dostluklar edindi. Tekrar aramıza döndüğünde bir bayan arkadaşı da onunla birlikte ziyarete geldi. Ve arkadaşı tipsiz arkadaşımıza şöyle bir şey dedi. Çok hoştu tipsiz bacım, saçmalama böyle bir şirin ortam başka bir yerde bulamazsın işte bizi memnun eden bizi sevindiren mesele budur. Bizim sirine’den başka bir beklentimiz yok.

Sadece şirin olmak ve sirine ismine yakışır şirin dostluklar oluşturmak.Bunu da arkadaşlarımız sağ olsun çok ama çok güzel başarıyorlar. Bir kere gelip odamıza bir slm diyen bir iki sohbet edildikten sonra, bende sizinle birlikte burada sirine’de takılacağım demesi onure edici. Evet evet iyi ki sirine demişiz iyi ki şirineyiz.