Ocak 25, 2021

Sirine.net

ile admin

Sirine.net Şirine diye bilinen;Sirine.net sitemiz, kısaca şirine diye adlandırdığımız sitemiz ,Halen sirine kelimesinde birinci sayfada. Hatta ikinci sayfada bile yer alamadı. Her geçen gün kendi aramasında gerileyen,bir türlü birinci sayfaya doğru ilerleyemeyen sitemiz, için Her türlü yolu denedik. Ama ne yazık ki sitemiz Sirine.net Şirine aramasında yer alamadı. Yıllardır emek verdiğimiz sitemiz sirine.net in bir gün gelir kendi aramasında googlede olamayacağını deseler inanmazdık.

Başka kelimeler ile birinci sayfalara gelip yerleşen bir site kendi araması olan şirine kelimesinde yok. Ciddi üzücü. Son bir gayret ile birinci sayfa değilse de ikinci sayfaya gele bilmek için verdiğimiz bu emek bu makale bir ümit bizim için. Ome tv Omegle tv, omg tv,oma tv gibi aramalarda şuan bir başarı elde eden sitemiz. Ne yazık ki kendi ismi şirine olarak bir başarı elde edemiyor.

Sitemiz için seo çalışmaları yapar iken kendi araması için bile seo çalışması yaptık. Sirine.net sitesi için sirine kelimesi için seo çalışması yapmak, ciddi gereksiz gibi görünüyor. Ama ne yazık ki bunu yaptık. Bunu zevk ile

Sirine

Sirinler

yapmadık,isteyerek yapmadık,şirine kelimesinde sitemizi bir ikinci sayfalarda bulamadığımız için yaptık. Mecbur kaldık, ama yine halen birinci sayfaya sirine araması ile gelebilmeyi başaramadık. Sitemizin çok geniş bir araması var idi,Çok geniş bir makale sayısına ve kategoriye sahip idi sitemiz. Ne yazık ki bütün içeriğimizi de silmek zorunda kaldık. Ama yine şirine aramasın da sitemiz yok yine yok. İşte biraz daha şirine kelimesinin üzerine giderek şirine kelimesinde birinci sıraya gelerek hakettiğimiz yere yerleşmeyi ümit ediyoruz.

Sirine.net Sitemiz ve google

O amaçla şirine kelimesi içerikli sirine.net başlıklı bu makalemizi kaleme alıyoruz. Umuyorum ki sitemiz daha güzel yerlere daha güzel basamaklara ilerler. Google Amcamız bu sefer bizi geride bırakmaz ise birinci sayfaya doğru adıma dım azar azar ilerleye bilir siek bizde sitemiz için gerekli çalışmalara devam edeceğiz. İŞte o çalışmalarımızdan birisi ve ilki de bu makalemiz dir. Bu makaleden sonra hemen hemen her gün bir makale yazarak Sitemizi şirine kelimesinde şirin bir şekilde şirin bir yerlere getirmeyi hedefliyoruz.

şirine İsimli sitemiz Sirine.net için googleden de rica ediyoruz. Google yöneticileri artık bizim şirin sitemiz şirine’yi lütfen bütün banların dan kurtarın. Sirine sitemiz şirin bir şekilde yoluna devam etsin. Şirin kullanıcılarına ulaşa bilsin. Buna ciddi ihtiyacımız var. Sirine.net sitemiz bilerek,yanlış bir politika içine girmemiştir. Google politikalarını bilerek ihlal etmemiştir. O uyarılarınızı aldıktan hemen sonra gerekli olan bütün yapıla bilecek eylemleri yapmış.

Googleden şirine için rica.

Bu şirine sitesini şirine kelimesinde bir yerlere getire bilmek adına bür sürü emekler vermiştir. Amacımız googlede eksi durumda olmamak. Estra bir talebimiz yok sadece amacımız ekside olmayalım biz de bundan sonra sitemiz için gerekli çalışmaları google politikalarına uygun şekilde yaparak. İlerlememize devam etmek istiyoruz. Ciddi ciddi bir siten,in kendi isminde googlede olmaması çok üzücü bir durum. Bizim olmamız gereken yerlerde öyle siteler var ki; sirine.net sitesinin yaşı ile de domaini ilede kıyaslanamayacak siteler. Net uzantısının sıkıntılı olması,com uzantılı sirine sitesinina çık olmamasını fırsat bilen başka sirine siteleri bu aramada birinci sayfada yer almıştır.