Ocak 25, 2021

seslikal

ile admin

seslikal sohbet muhabbet eğlence ve paylaşım sitesi olarak hizmet sunan ve geniş bir kitleye hitap eden, katılımcılarının şarkı şiir,sohbet,eğlenceden yana, çok şeyi paylaşan bir kameralı sohbet sitesidir. Seslikal tarihi itibari ile bir yıl 7 ay 21 gün önce kurulan ama kurulduğu günden buyana sayısı 200 ü hiç düşmemiş. En son bugün itibari ile 400 sürekli online kullanıcısı bulunan 100 odas var. 15 kişilik yönetimi ile sohbet dünyasına sohbet siteleri arasında resmen meydan okuyor.

Kameralı chat sesli kal

Sirine

Sirinler

Sohbet eğlence sitesi denildiğinde akla ilk gelen site konumuna gelen seslikal, bir önce ki siteleri olan sesliful zamanında, bizimde aralarına katıldığımız bir sitedir. O gün bugündür sorunsuz bir ortaklık yaşadığımız sohbet sitesidir.Dostlar niye bu denli bu siteyi övercesine bahsediyor bu LaZ_NeCMi diye düşüne bilirsiniz. Bunun nedeni çok basit googlede seslikal yazın bir bakın bir zamanların kocaman siteleri olan ve kendilerine kimseler yetişemez gören kameralı sohbet sitelerinin, en eskilerine bakın onların yarına gelmiş. Bir çoğunu sollamış bir site ve içeriği itibari ile seviyeli bir ortam.  seslikal sesviyesine gelemeyi başaramayan kişiler tarafından durmadan google üzerinden saldırıya uğrayan bir sohbet sitesinden bahsedilmez mi.?

Kamerealı sohbet seslikal

Seslikal gibi kısa sürede hatta açıldığı gün 180 kişi ile sohbete başlayan bir sohbet sitesinden bahsedilmez mi? seslikal sohbet siteleri arasında başarısı çekilemeyen,seslikal kendi içerisinde büyüyen çevre edinen kişiler tarafından bile yıkılmaya çalışılmıştır.  seslikal içeriden ve google üzerinden saldırılara maruz kalan bir kameralı sohbet sitesi. Fakat bir türlü amellerine ulaşamayan dostları olduğu kadar çekemeyenleri de olan bir kameralı sohbet sitesi.Biz yılların sohbet sitesi olan sirine.net sirine ve diğer sitelerimiz ile seslikal ailesinin yanında yer alışımızın üçüncü yılındayız.

Ayrılmayı da düşünmüyoruz. seslikal ailesinden ayrılan ve kendisine site açan hemen hemen herkes sirine ve şirinler odasını, seslikal dan ayırmayı çok istediler. Fakat biz sirine ve şirinler odası olarak kopmadık.
sesli kal. dan yana olmayı tercih ettik. Bize bir yanlış olmadığı sürece biz sirineye yakışanı yapıp, kimseyi arkadan vurmayacağız. Bütün sirine.net dostlarım ile birlikte seslikalın sonuna kadar yanında yer alacağız.Yılların bize verdiği tecrübe ile sesli kal dayız. Şuan da bile  seslikal ailesinde yağ bal gibi görünen ama alttan alttan çalışan sinsice hareket edip, seslikal sitesine aklınca zarar vereceğini sanan kişilere diyeceğimiz şudur.Bu seslikal için daha önce denendi sizlerde gördünüz ama boşa çıktı siz bu boş gayret içerisinde olmayın