Mart 17, 2021

sesli sohbet sesli chat kelimeleri ve google

ile admin

sesli sohbet sesli chat kelimeleri ve google sesli sohbet, seslichat kelimelerini googlede bir yerlere getire bilmek adına neler yasıyor insanlar. Araları bozuluyor dostluklar parçalanıyor. Hele birde işi bilmeyen birileri birilerinin agzı ıle yapıyorlar. Birilerinin sözleri ile yapmaya kalkınca bu işleri daha da fena. Google de sitemi bir yerlere getireceğim çabası, arkadaşlıkları bozmamalı. Birisine blog açmak derler ya ve o blog dedıklerı seye kızarlar. Aslında kimsenin kimseye kızma darılma alınma düşman olma hakkı yok. Google kimsenin babasının yeri değil.

sesli sohbet sesli chat kelimeleri ve google

Sirine

Sirinler

Ayrıca örneğin Bu aramanızda veya sesli chat kelimelerinde site kasıyorsunuz, bunu herkes her sesli sohbet sitesi yapar yapıyor ya iyide sen sesli chat sitesinin adıan siteni kasa biliyorsun sorun yokda;seninsitenina dına birisi sitesini kasıyor ise neden bunu sorun etme hakkını kendinde bula biliyorsunuz. ozaman sesli chat veya bu açtığınız sitenin adı her ne ise, domainlerinin sahipleri bütün o sesli sohbet siteleri ne kafa tutsun herkesi düşman bellesin böyle saçma şey olur mu bu bir acemilik bilgisizlik becerisizlik örnegidir.

Sen googlede ilk sayfalara kendi domain adınla gelmesini dahi becereme, senin isminle bir başkası senin araman da gelsin ,vay serefsiz bana blog actı :D:D ne denli komik görünüyor dışarıdan. Bunu anlamak ıcın az bu işi bilmek gerek. sesli sohbet sitesi acıyorsun seslisohbet domain sahibinin adına site kasıyorsun, ama senin adına bir site sit kasmaya kalkarsa düşman belliyorsun. Hadi oradan be, emeğe saygıdan yanayız ama insana saygıyıda önde. tutmalıyız.

sesli sohbet sesli chat kelimeleri ve googlede ome tv

Bizde bu sitemiz ile googlede ome tv kelimesinde kasacağız. Şimdi tutup ome.tv sitesi bize kızacak mı?  Biz sitesinde kelimesi olmadığı,kelimelerde gele bilenleri tebrik ediyoruz. Umarız bizim sitemizde, ome tv de gelir. Bu sitemizin kendi aramasında googlede olmaması da başka bir handigap. Ama şirine ileolmasa da ome tv kelimesinde gelmeyi hedefliyoruz. Umarım bu konuda başarılı oluruz. Zor çok zor bir iş, biliyorum. Fakat başarılamayacak  bir konuda değil. Kimler hangi isimlerle gelebildiler. Şirine sitemizin bir avantajı var, yaşı çok. Geçmişi olan bir site. Buna güveniyoruz.