Mart 12, 2021

Pay Kasa

ile admin

Pay Kasa ,Saygı değer sirine kullanıcıları mu makalemizde size Pay Kasa diğer bir adı ile ukash nedir? niye sitemiz içerisinde böyle bir başlık atma gereği duyduk bunu izah etmeye çalışacağız. Pay kasa ile birlikte aynı işe yarayan…

  • Ukash
  • ostropay
  • Pay kasa

Gibi kelimelere de değineceğiz. Bu gün duyduğumuz bir terim,bir kelime pay kasa. Googlede bu şekilde arandığında bir anlam ifade etmediği veya çok sayıda sonuç ortaya çıkmıyor. Ama ukash olarak aradığınızda,çok sayıda içeriğe ulaşa biliyorsunuz. İnternet kullanımı yaygınlaştıkça,hayatımıza internet ile alakalı,internet üzerinden yapılan çok

Sirine

Sirinler

sayıda işlem giriyor. Bu işlemlerin başında da alış veriş siteleri geliyor diye biliriz. Diğer yandan sohbet eğlence sitelerinin de hayatımızda yeri çok farklı. İnternet üzerinden satın alacağınız her konu için önünüze pay kasa yani ukash çıkacak. Kredi kartlarınız ile güvenip ticaret yapamadığınız sitelerde bir defalık kullanım olan pay kasa devreye giriyor.Ama pay kasa dediğimiz ukash keyini de internet üzerinden alacağınız için bu işi yapan güvenilir bir siteye de ihtiyacınız olacak.

Pay Kasa para sistemleri

Pay Kasa konusu ister istemez bizi de bu konuda bir iki makale yazmaya yöneltti. Amacımız pay kasa kelimesinde sitelerimizden birini bir yerlere getire bilir isek. Hele ki birinci sayfa birinci sıraya getire bilir isek sitemizi bu iş ile uğraşan birisine satacağız.Bizler daha önce ukash ve pay kasa nedir ? bilmezdik halen de detaylı bilgimiz yok bu konuda ama. Baktığım kadarı ile internet üzerinden yapacağınız alış verişler için size verilen bir key şifre. Bu ukash diye adlandırdıkları şifreleri satan sitelerin adına da pay kasa deniliyor. Size ücret karşılığında verilen bu ukash keyi bir defalık alıp bir kerelik kullanıyorsunuz. Alış veriş yapacağınız sitenin güvenilir olup olmaması çok önemli değil bu sistemde. Ama pay kasa sitesine güvenmeniz gerekli.

Güvenilir ukash satan bir pay kasa bulmanız lazım. İnternet hayatımıza o denli girdi ki nerede ise cebimizde hiç para taşımayacağız hatta nerede ise yaşamayacağız. Hayatımız sanal paramız sanal oldu. Hatta şuan doları euroyu geçmiş bir para birimi çıktı ortaya. Sanal para olarak. İşte pay kasa dediğimiz ukash da buna benzer bir uygulamanın rakamlar ile oluşmuş halinden başka bir şey değildir.

Ukash

ukash veya pay kasa adına ne derseniz deyin. Bu işlerin sıkıntılı olduğunu düşünüyorum. Alacağınız mala ürüne dokunmadan,ellemeden,satıcısı ile yüz yüze gelmeden,pazarlık etmeden,hatta o ürünü almaktan vazgeçmeden yapılan alış verişlere alış veriş demiyorum. Ben ürünü satan kişiye cebimden çıkarttığım parayı vererek keyif almak istiyorum.o nedenledir ki pay kasa veya ukash uygulamalarına mantıklı bakmıyorum. Ama bu iki kelimenin benim için önemi eğer sitelerimi ukash kelimesinde veya pay kasa kelimelerinde bir yere getire bilir isem üzerinden alacağım para. Pay kasa ile değil.nakit para.Ukash parası değil cebinden çıkan ve kağit olan para bu bana keyif verecek. İşte beni pay kasa ile ilgili ilgilendiren tek konu bu.