Sirine.NET > Şirine > ome

ome

ome kelimesi ve ome sıgara

ome sıgarası diye bu konu ile alakalı bir makaleye yer vermiş idik.Sirine sitemiz içerisinde detaylı,farklı ve hiti olan aramaalr ile alakalı konualarda makaleler yazmaya devam ediyoruz.30 milyon aramaya sahip olan “ome sıgarası” kelimesinde bir makale yazdık ki amacımız o aramada bir başarı elde edip sirine sitemizin başarısını artıra bilir miyiz? diye düşünüyor idik.Ve baktım bu gün az önce ome sıgarası aramasında googlede birinci sırada değil isede birinci sayfada kendimize yer bula bilmeyi başardık.

Sitemizin kendi araması “sirine” ome, ome tv, omegla, veya ome sıgarası gibi aramalar ile sitemizin isminin uzaktan yakından alakası yok bunu biliyor görüyoruz Ama “ome sıgarası” gibi milyon araması olan ve sirine ile alakası olmayan bir aramada birinci sayfaya gele bilen sitemiz sirine; ome aramasında neden gelemesin diye düşündüm ve ome keli,mesini de çalıştığımız kelimeler arasına alıyoruz.

ome


bu kelime çok kapsamlı bir arama ome.com.tr domaini bir şirkete ait ve bu firma bir ürün üretip piyasaya sürüyor.Ome sıgarası diye başka bir firma sıgara üreterek piyasaya sürüyor. ve 40 milyonluk bir arama ve sağlam domainler var bu aramada iddalı bir arama olduğunu kabul etmeliyiz. Ama ben ome kelimesinde ometv.com.tr sitemizle değil sirine sitemiz ile daha kolay geline bilir diye düşünüyorum.bunu düşündürende sirine sitemizin geçmişi.Bu sirine sitemiz 13 yıllık bir domain bu site sıralamalarında bir avantaj tek başına yeterli bir avantaj olmasa da bir avantaj Ama ne yazık ki sitemizin birde dez avantajı var sitemizin hiti yok girişleri yok denecek kadar az,İnşallahbunu da ome sıgarası aramasında birinci sıraya gele bilmişi olmak ile ortadan kaldıra biliriz belki. Ome Sıgarası kelimesi ile hit elde eder, Ome aramasında da birinci sayfaya geliriz.kulağa ciddi anlamda hoş geliyor ama o dediğimiz kadarda kolay olmuyor. Çünkü ome tv sitesi de ome aramasında birinci sırada ve süper bir hite sahip site.İşte bu biraz ürkütücü.Ome omegle veya ome tv gibi aramalara sirine sitesi ile gele bilmek süper ötesi bir avantaj sağlayacak bize diye düşünüytorum ama diğer taraftan sitemiz ome tv veya ome aramasında birinci sıraya geldiğinde ome tv aramasının yerini sirine araması alır ise işte ozaman sıkıntı.Sevinmeli mi? üzülmeli miyiz? anlayamadım.bizim sirine sitemiz kendi araması olan sirine aramasında googlede çıkmıyor sirine araması ome tv aramasının yerini alır ise sitemiz için bir avantaj olmaktan çıkacak.

sirine.net ve “sirine” araması

sirine kelimesinde sitemiz birinci sayfaya mutlaka gelmeli ki ome araması için hedeflerimiz bir işe yarasın. Bizim sirine ile amacımız omegle sohbet yerine nasıl ki ome tv sitesi aranan kelime konumuna geldi; İşte bizimde amacımız ome diye bir şey arayan herkes aradığı kelimeyi değiştirecek sirine akıllarında yer edecek ve sirine.net sitemizi arayacak.Bu hedefe ulaşa bilmek için sitemizin kendi aramasında çıkmasını sağlamamız gerekecek.Bunun içinde bir araştırma yapmalıyız sanıyorum sitemiz kendi aramasında banlımı niye kendi aramasında googlede yer alamıyor bakmamız gerekecek.Belki siteye hit aldıkça girişleri artıkça sirine aramasında da sitemiz googlede birinci sıraya gele bilir işte ozaman ome araması da ometv araması da çok daha farklı bir anlam ifade edecek.

Okuyucu Yorumları ( 0 )

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sirine tarafından hazırlanmış, sade ve kullanışlı WordPress teması.