ome tv

Ome tv diye diye bir hal olduk. Bir sürü farklı farklı Domainler almamıza rağmen ne ettik ne yaptık ise birinci sayfada istediğimiz sonucu alamadık. Aslında sitecilik işinde bir site ile ilerlemek daha mantıklı. Birden fazla site ile hareket ettiğimiz zaman hangi siteye ne yazacağımızı şaşırır hale geliyoruz. Ome tv aramasında sirine sitemiz ile birinci sayfaya gele bilmiş idik aslında. Ama sonrasında birinci sayfadan ikiye akabinde de ikinden üç’e derken şuan sitemiz ome tv aramasında ortalıklarda görünmez hale geldi. Oysa ki şirine sitesi ile alakalı düşüncelerimiz, çok farklı idi.

Öyle ki ome tv, kelimesinde birinci sıraya gelecek hatta birinci sırada yer alan ome tv sitesinin ismini değiştirip sirine yapacak idik. Evdeki hesap çarşıya uymaz misali düşündüğümüz gibi olmadı. Bu sefer ometv.com.tr sitemiz ile birinci sayfaya geldik o sitemizde geriledi. ome.tv.tr uzantısı ile aldığımız sitemiz ise daha birinci sayfaya gelemedi. Şuan sirine sitemize bir makale yazarak bir güncelleyip ome tv aramalarında değişiklik olacak mı görmek istedik. Akabinde bizzat ome tv ile başlayan sitelerimize yoğunlaşıp emek vereceğiz o siteler ile bir yerlere gele bilmeye çalışacağız. Ome tv sitelerimizin haricinde bir sit eolan sirine.net sitemiz ile gelmek istedik ome tv kelimesinde. Sirine.net Sitesi ile gelmek istedik burada amacımız ome tv diye aranan bu kelimeyi,ome tv diye değil de sirine diye aranacak bir duruma getirmek. Bizim sitemizin ismi ile anılacak bir şekle getire bilmek idi.

Bu kapsam da çok mücadeleler verdik ama ne yazık ki olmadı başaramadık. Birinci sayfaya gelen sitemiz kısa bir sürede gerilere düştü ve irtifa kaybetti. Bizde son olarak ta olsa ome tv isimli bir makale yazdık. Bu amaçla bir bakalım ki sitemizi güncellediğimiz de birinci sayfaya geçe bilecek miyiz. Umarım ki bu makale ile güncellediğimiz sitemiz ome tv diye arattığımızda tekrar birinci sayfaya gelir. Bu makale Bir başarı kazandıracak olur ise ona göre sitemize farklı çalışmalar yapacağız. Ama yok sitemiz değişim göstermedi sie diğer sitelerimiz ome tv içerikli sitelerimiz ile ome tv çalışmalarına devam edeceğiz.

Ome Tv Nedir?

Ome omegla, teriminin kelimesinin isminin kısaltılmış halidir. Com,net,org,gentr,com.tr gibi internet uzantıalrından biri olan tv uzantısı ile birleşen ome kelimesi ome tv haline gelmiştir.İçeriği,yapısı hatta paneli itibari ile bir omegle, chat sitesi ismidir. Sohbetin içeriği de şeklide bire bir omegle olan ome tv şuan omegle kelimesinin bile önüne geçerek çok fazla tercih gören,aranan bir sohbet sitesi haline geldi. İşte bizimde sirine.net sitemiz ile yapmak istediğimiz bu idi. Ome tv diye aranacak olan kelime şirine olur diye mücadele verdik. Ama ome.tv sitesi ciddi anlamda bir girişe hite sahip buda yanına bile yaklaşmamıza izin vermiyor.

Ome tv
Etiketlendi:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.