Ome Tv

Sirine sitemize 3 üncü ome tv makalemizi yazmaya başladık. Şuan itibari ile ometv.com.tr sitemizin önüne geçen sirine.net sitemiz ile umuyorum ki birinci sayfaya geleceğiz.
Şuan sitemiz ome tv aramasında ikinci sayfada. Bedri Uysal arkadaşımız bilgimiz olmadan sitemiz şirine’ye linkler eklemiş haksızlık ederek bizim geriye düşmemize neden olmuş Bunu fark ettikten sonra sitemiz birden kendini 5’inci sayfadan 1’inci sayfaya attı sonra ikinci sayfaya geriledi. Amacımız kısa bir sürede emeklerimiz ile sitemiz şirine’yi hem şirine aramasında,hemde ome tv kelimesinde birinci sayfaya taşımak. Ome Tv bir sohbet eğlence ve sosyal paylaşım sitesidir. İçerisinde 18 chat ve canlı sohbet imkanı bulunan ome tv; ciddi ve emek gerektiren bir arama kelimesidir.Çok sayıda kişi bu siteyi her gün milyonlarca kez arıyor. Bu nedenle bizim şirine sitemiz içinde önemli oldu.Bu kelime birinci sıraya gele bilmek için ciddi emek isteyen bir kelime ve zor bir arama.

Mutlaka Her iş zordur!! Ama makale yazmak seo uyumlu makale yazmak bir başka zorluk.

“Dışarıdan bakıldığında oturduğun yerden yaz dur ne zorluğu var imiş” Diye düşünülmesi normal. Onlarca siteniz olduğunu düşünün. Bu sitelerin her birine günde bir makale yazma gereği olduğunu ve bu makalelerinizin 350 kelimenin altında olmaması gerektiğini de düşünürseniz. Bu sitede bunca zaman neden daha 3’üncü ome tv makalesini yaza bildiğimizi anlaya bilirsiniz belki. 4 adet ome tv ile alakalı sitemiz var;5 adet şirine ve şirinler ile alakalı sitemiz var,6 adet canlı sohbet sitesi,2 adet sesli sohbet sitesi,1 adet teselli.net sitemiz. 18 adet de başka kategorilerde sitelerimiz mevcut ve bu siteler hemen hemen her gün güncellenmesi gerekiyor. İşte bu nedenledir ki ome tv kelimesinde ancak bu sitede üçüncü makalemizi yaza biliyoruz. Ciddi emek isteyen işler bu işler birde google ile mücadele vermeniz gerekiyor. Googlede bizim şuan düşündüğümüz ome tv kelimesinde bir site var yıllarca birinci sayfada birinci sırada kaldı. Ome tv kelimesinde bu siteyi ciddi anlamda tebrik etmek gerekli.

Şirine sitemiz 15 yaşına yakın bir site. BU site çok çeşitli dallarda kategorilerde googlede birinci sayfayı göre bilmiş bir site ama ne yazık ki şuan kendi araması olan sirine kelimesinde bile googlede yer alamamaktadır. Ama ome tv kelimesinde sirine kelimesinden daha bir önde şuan. Umuyoruz ki ilk önce ome tv kelimesinde birinci sayfaya gelerek. Kendisine güzel bir yer bulur akabinde ome tv kelimesinden elde edeceği hiti kullanarak. Sirine kelimesinde de birinci sıraya yerleşir. Bu bahsettiğimiz işlerin eylemlerin her biri emek ile olan şeyler bu emek sadece makale yazmak ile olan şeylerde değil. Seo çalışması,link vs bir sürü daha iş ve emek gerektiren dalları var. Ome tv aramasında bu makalemize güveniyorum. Google bu makaleyi indeksler ise bu makale eğer googlede çıkacak olur ise sitemiz sirine de bayağı ileriye atacak demektir. O nedenle bu makalemizde ome tv ile alakalı 3’üncü makalemizde biraz daha emek vererek yazalım istedik.

Şirine ve ome tv aramalarından sonra sirine.net

Sirine.net sitemiz ome tv veya sirine kelimelerinde birinci sayfada hatta birinci sırada dahi olsa bizim daha hedeflediğimiz ome,ome sıgarası,ome tv,oma tv,canlı sohbet, 18 chat,arab chat gibi kelimelerimiz var bu kelimeler ile de emek vererek birinci sayfaya gelmeye çalışacağız. Yoksa ome tv aramasında birinci sayfaya geldik bize bu yeter diye bir düşünce içerisine girdiğimiz yok. Bu aramalar bu gün iyi aramalar ama yarın bite bilecek. Ama sirine.net sitesi bitmeyecek. Hatta hedeflerimizin arasındadır; Bel kide ome tv aramasında birinci sayfaya gelerek birinci sıraya yerleşirsek. Kimse omegle sohbeti ome tv diye aramayacak.Akıllarda kalacak olan sirine diye arayacak belkide işte o zaman ome tv kelimesinin araması bitti demektir. o nedenle bitirmek yok çalışmalar başka kelimeler ile devam edecek.

Etiketler: Okunma 17 Kas 2017

Yazar Hakkında

Benzer Yazılar

ome tv

Sirine.net

09 Oca 2018
pay kasa

Pay Kasa

31 Ara 2017
şirine sitesi seo çalışması

seo ve şirine

14 Ara 2017

Yorumlar

Yorumlar(2)
  • ome tv
   ome tv Kasım 19, 2017

   ome tv diye adlandırılan sohbet sitesi evet bir omegle dir ama ome tv bu işi geliştirdide biraz daha

  • Ome tv
   Ome tv Kasım 19, 2017

   Ome tv 18 chat imkanıda var süpppppppeeeerrrrrrrrrrr


Sen de Yorumla!