Nisan 4, 2021

ome tv

ile admin

ome tv sitesi diye, şirine sitemiz ile yine,yeniden karşınızdayız. Sitemiz sirine.net ile kendi aramamızda birinci sayfaya gelemedik. Bizde başka bir kelime ile gele bilmeyi hedeflemek istedik. İşte bu hedef kelimemiz ome tv olacak. Böyle eski, yaşlı bir site, sadece tek kelime ile kalmamalı. başka kelimeleri de çalışacağız. Birden fazla kelime ile, googlede güzel bir yer edinme gayretindeyiz.Şimdi ilk olarak ome tv siteleri nelerdir? hangi siteler ome tv gibi hizmet verir? Bunları tek tek sırası ile inceleyeceğiz.

Hangi site ne tür sohbet ve chat hizmeti sunuyor, bunlara bakacağız. Birlikte bu siteleri analiz edeceğiz. Bu bilgilenmeye ihtiyacımız olduğunu düşünüyoruz. Bu ve bunun gibi sitelere girişler çocuklar için tehlikeli ola biliyor. Bu amaçla hangi tür sitelerde,  neler oluyor bakmak lazım. Ona göre de, tedbir alınması gereke bilir.

ome tv ve benzeri siteler nelerdir?

  1. omegla
  2. chat rulet
  3. chat random
  4. ome tv
  5. okcupid
  6. sesli sohbet
  7. görüntülü sohbet
  8. live chat

Daha bu siteleri çoğalta biliriz. Fakat ome tv kategorisinde saya bileceğimiz site değil hepsi. Biz bu siteler arasında farklılıkları da, tek tek anlatacağız. Bu siteler arasında referans ola bileceğimiz sitelerde olacak.

omegla

Omegla sitesi, bire bir ome tv sitesi ile aynıdır. Hatta ome tv bu siteden esinlenerek ortaya çıkmıştır. Omegla sitesi denetime, muhtaç bir site. İçerik olarak sohbette sınır yok.Bu sınırsızlık bizlerin yaşam tarzındaki sınırları zorlar bir yapıda. Çok serbest ve özgürlükçü bir sohbet türü. Türk toplum ahlakına uygun olmadığı gibi, çocuklarımızın da, dikkat etmesi gereken bir sohbet platformu.

chat rulet

Sirine

Sirinler

Chat rulet bizimde p isimde aldığımız bir sohbet sitesi var. Rusya bu sohbet konusunda çok iyi. Hatta siteler googlede Rus kızlar ile sohbet gibi falan aranıyor. İşte chat rulette Rus yapımı bir sohbet sitesi. Rusya dan çıktı ama Rusya’da kalmadı.  Dünyanın her yerinden girilen, tercih edilen bir chat sitesi oldu. Bizde bu isimde bir site açtık. Bu sitemizi de bu aramalarda çalışıyoruz. Chat rulet denilen siteler de, rastgele sohbet edilen, görüntülü ve sesli chat odalarıdır. Yine bu siteye giren herkes, kendi kafasına göre hareket edebiliyor. Denetlenmediği içinde Çocuklar için ve hatta bize göre Türk örf adetlerine göre de, uygunsuz bir sohbet platformu.

Omegla da, chat rulet de, aynı sohbet poanelini kullanır. Her hangi bir uygulama yüklemeden, üye olmadan, rastgele sohbet edilen drik girilen sohbet siteleridir. Ome tv dediğimiz sitelerin aynı kategorisinde olan sitelerdir.

ome tv chat random

chat random da, chat rulet, omegla, ome tv gibi bir sitedir. Rusya chat rulet yaptı. Diğer ülkelerde kendilerine göre bu tür siteler yapmıştır. İşte chat random da Almanya sohbet sitesidir.  Çünkü Almanya da kendine göre chat rulet sitesini yapmıştır. Bunun dışında Almanya da chat random yapıldı diye, Almanya dan tercih edilmekle kalmıyor. Dünyanın her yerinde kullanılıyor chat random.

ome tv

Ome tv dediğimiz site bu saydıklarımız ve sayacak olduklarımız sitelerde, en fazla bilinenidir.Bu nedenle dünya bilir, dünya kullanır bu sohbet sitesini. Googlede arar, hangi ülkeye ait olur ise olsun. Karşısına çıkana tıklar. Böylece sohbete başlar. Hangi ome tv ye girerse girsin. Dünya ile sohbet eder. Bunun dışında omegla da aynı şekilde birebir aynı sitelerdir. Ome tv sitesi de rastgele girilen, sınırsız sohbet imkanı sunan, denetleme olmayan sitelerdir. Diğer siteler için yaptığımız uyarı, bu site içinde geçerli. Çünkü aynı kategori, aynı panel olan sitelerdir, ome tv siteleride.

okcupid

okcupid sitesi saydıklarımızın hepsinden farklıdır. Çok fazla bilmediğimiz bir site olmakla beraber, üyelik gerektirir. Üyelik içinde cep telefonunuza kadar, adresinize kadar bilgileri istiyor. Okcupid sitesi bizde daha çok yetişkinler girsin, rastgele girilemesin diye tasarlanmış bir site. Dünya tarafından bilinir mi? bilemedim, fakat,Ben bilmiyor idim, duymamış idim.Duydum ve göre bildiğim kadar kısmını sizlerle paylaştım.

Diğer siteler

Sesli sohbet, görüntülü sohbet, live chat bunlar ome tv,omegla, okcupid gibi sitelerin hepsinden farklıdır. Aslında sesli sohbet sitelerine verilen isimdir hepsi.  Sesli sohbet siteleri diğerlerinden farklıdır. Denetlenen sohbet siteleridir. Her sesli sohbet sitesi live chat sitesidir. Her sesli sohbet sitesi, görüntülü sohbet sitesidir. Ve bunların her birin de denetleyen, takip eden görevliler mevcuttur. Ome tv siteleri gibi değildir. Rastgele kafanıza göre sohbet edemezsiniz. Saygı, ve edep biraz daha önemlidir. Bu nedenle bu siteleri, diğer sitelere göre, tavsiye ederiz.