Nisan 11, 2021

Kağithane hafriyat

ile admin

Kağithane hafriyat firmalarının ard arda yerleştiği, firmalar açtığı bir ilçe haline geldi. 2001 2002 yıllarından sonra, İstanbul’da İnşaat izinlerinin verilmesi ile, Kağithane yatırım merkezi haline geldi Yüzde elliden fazlası gecekondu dan oluşan Kağithane ilçesi, Kentsel dönüşümde büyük bir alandı. Bunu gören inşaat firmaları, bu firmalara alt hizmet veren hafriyat firmaları, ilçede çok sayıda açıldı. Kentsel dönüşüm kapsamında büyük inşaatlar yapılmaya başlanan İlçede, bu inşaatların Hafriyatlarının kaldırılması, arsaalr üzerinde var olan yapıların yıkılması gerekli idi. İşte kağithane hafriyat firmaları burada ihtiyaç duyuldu. Çok büyük projeler yapıldı. Büyük projeler içinde büyük hafriyat işleri çıktı. Bu ihtiyacı İstanbul hafriyat firmaları göğüsledi.

İstanbul hafriyat

Türkiye’nin metropol ili, dünyada çok sayıda büyük illerden birisi. 16 milyon nufüsün barındığı dünya şehri. YenidenSirine

Sirinler

yenilendi. Bu yenilenme devam etmek zorunda. Halen istanbul’da milyona yakın konut yıkılıp yeniden yapılması gerekli. Bu yapım işini, inşaat firmaları, kat karşılığı veya başka bir şekilde, toprak sahipleri ile anlaşarak yapıyorlar. İşte bir eski binanın yenilenmesi için, anlaşan mütahit, o binayı yıkacak, yıkılan enkazı kaldıracak, arsa haline gelen binanın arazisini, yeniden inşa etmek içinde. Temel çalışmaları ve o temel çalışmalarında, çıkan enkaz. İşte bütün bu yıkım, temel çalışmalarında İstanbul hafriyat firmaları sizinle olmak zorunda. Bir bina yıkımından yeniden yapılacak aşamaya gelene kadar.

Çok sayıda kamyon kamyon hafriyat çıkar. Bu hafriyatın kaldırılması, döküm yerlerine kadar nakliyesi, hatta var olan binanın yıkılıp enkazının kaldırma işlerini, İstanbul hafriyat işi ile uğraşan, hafriyat firmaları yapar.

Kağithane hafriyat dumanlar.

İstanbul hafriyat firmalarından biri olan  dumanlar hafriyat, Kağithane de kağithane hafriyat dediğimizde akla gelen firmalardan birisi oldu. Dumanlar hafriyat ve makine kiralama işlerini hakkıyla yerine getiren bir firma. Bünyesinde Hafriyat işlerinde, yıkma, enkaz taşıma, yükleme, ve diğer türlü araçlar ile, büyük bir araç filosuna sahip. Bu araçların her birisi, operatörle birlikte kiralıkta verile biliyor. Kağithane’de binaların büyük bir çoğunluğu yenilendi. Kimi kentsel dönüşüm kapsamında, ada bazlı projeler ile, kimileri şahıslar tarafından yenilendi. Her ikisinde de hafriyat firmalarına ihtiyaç duyulur.

İşte burada dumanlar hafriyat çok işler yapmıştır.Bölgede sadece binalar değil, Büyük kamu projeleri de yapıldı. Çağlayan adliyesi, ilçe genelinde bütün okullar yenilendi. Bu tür büyük projelerde de bu firmalara iş düşüyor. Sizde bu bölgede iş yapacak iseniz, Hafriyat kaldırma ve makine kiralama işiniz var ise, bir telefon kadar sizlere yakınız.

dumanlar hafriyat iletişim;

0530 924 63 10