Kasım 15, 2020

İyi parti nin Başkanı Kim

ile admin

İyi parti nin Başkanı Kim; İyi parti kurulduğu zamana bakarsak, İyi partinin Kurucusu olan Meral akşenerin söylemlerine bakarsak. Kurulduğu tarih Ülkenin yeniden kurtuluşu diye bileceğimiz 15 temmuz sonrasına gelmesi. Meral akşenerin MHP yi ele geçirememesinden sonra kurduğu iyi parti ülke için pekte iyi değil gibi. Amacının 15 temmuz darbe girişiminden içeriye alınan kişilerin serbest bırakılması hedeflerden birisi diye dillendiriliyor. Son zamanlarda Ümit Özdağ veya chp li Millet vekili CHP li PROF. DR. KABOĞLU: DÖRT PARTİ DE KATILDI dedi ama bu anayasa çalışması değil. Bu rejime yönelik bir yol haritası idi.

İyi parti nin Başkanı Kim

Ne yolu? hdp, chp, sp, ip Bu taslağı neden Fetöden firari Dündarında katıldığı berlin de yapıyorsunuz. İp genel başkanı Meral Akşener Neden seçimler ikinci tura kalana kadar gizli kalsın der.? O yol haritası dediğiniz metinler de HDP sizden ne talep etti.? Oy kaygısımıdır? nedir bilemediğimiz bir sebepten, hdp ile ciddi bir mesafe koyamadı. Bu konuda chp yi konuşmuyoruz bile. Nerede ise chp öyle bir yerde duruyor ki; Hdp ile aynı parti diyeceğiz nerede ise. Bu muhalefet partileri, Türkiye partisi olduğunun farkına varmalı. İyi parti nin Başkanı Kim diye sorma nedenlerimiz var. Chp mi? hdp ? yoksa Meral Akşener mi? Hdp ile birlik olmayız, onunla birlik olanla da el sıkışmayız demeden, İyi parti Bizim eksenimizde ki parti olamayacak.

 

Sirine

Sirinler

MİLLİYETCİ ÜLKÜCÜ diye geçinen İyi parti… İçinizde bir tek Özdağ mı vatan sever? Meral akşener YALANCI demekten öteye bir açıklama yapmadı.
HDP li vekil mecliste İYİ partiye dönerek. ” siz o koltuklarda oturuyor iseniz PKK lı seçmen sayesinde oturuyorsunuz derken” pekte yanlış söylememişler diye düşünüyorum.

15 temmuz dan once ben başkan olacam diye beyan veren Meral akşenerin. MHP yi ele geçirme taktiklerinden bu güne sürece tarih ve gelişmelere bakınca. İyi parti nin Başkanı Kim diye soruyoruz…. İşte bekliyoruz ki, iyi parti ismi gibi iyi ola bilsin. Seçimlere gidecek ama adayı belli değil. Kendisi ise zaten aday olamaz ee napalım böyle bir partiyi veya liderini.