Şubat 13, 2020

İbb de Başkandan Küfür Skandalı

ile admin

İbb de Başkandan Küfür Skandalı İstanbul büyük şehir belediye başkanı seçildiği günden bugüne İstanbul için hizmetten başka her konuda kendisinden söz ettirdi.

İmamoğlu’dan Skandal Küfür. Daha önce Teröre yatak ve yardım eden belediyelerden görevden alınan ve haklarında dava açan belediye başkanlarını ziyaret ettiği, için gündemden düşmeyen İmamoğlu. Akabinde Deprem bölgesine gidip bir görüntü verdikten sonra, Erzurum’da kayak keyfi yapmaya gitti. Hal tarafından, millet deprem yaraları ile boğuşurken dalga geçer gibi uğra, sonrada hiç bir acı,keder yokmuş gibi eğlenceye gitti düşüncesi ile tepkiler gösterdi.

Sirine

Sirinler

Diyarbakır’a gitmiş iken, Hdp binası önünde yavrularını bekleyen Annelere de uğrasaydınız. Diye halktan gerekli ve gerçekci tepkileri de Göğüsledi. Bu sürede İmamoğlu Son olarak İstanbul belediye meclisinde Ağızından kaçan sinkaflı küfür ile de resmen siyasette çığır açtı. İstanbul belediye meclisine getirdikleri yüzde 80 oranlık su zammını ak partili üyeler reddederek engellediler. Şimdi belediye meclisine uğramadan yapılan ulaşım zammı ile İmamoğlu İstanbul’u nun dilinde.

İbb de Başkandan Küfür Skandalı bitmiyor

Her geçen gün bir skandala imza atan İBB başkanından daha neler göreceğiz zaman gösterecek. Sosyal medyada takip ettiğimiz tepkilerden yola çıkarak diye biliriz ki, İmamoğlu karizmasını yerle bir etti. Edilen küfür sebebi ile açılan davadan birde ceza alır ise, İmamoğlu parlatılan, cilalanan görüntüsünden eser bırakmayacak. Seçimlerde Dindar, namazlı, kuranlı bir lider olarak lansedilen İmaoğlu anlaşıldı ki, Alkol alan, küfür eden, sabırdan ve hizmetle alakası olmayan bir lider görüntüsünde.

Umarız İmamoğlu seçildiği günden bu güne ilerlediği yolun yol olmadığını, yaptıklarının doğru olmadığını ve kendisine oy veren halkın görüşünü yansıtmadığını anlar. Kendisine bir çeki düzen verir. Akıl aldıklarının akıllarının akıl olmadığını görmesi gerekli. Chp partisi adında girdiği seçimde hdp ninde desteği ile geldiği yeri lekeledi.

Partisi hdp ile arasına bir türlü mesafe koyamadı. Kendisi de hizmet dışında her türlü gündeme gelmeyi başara bildi.  İbb İbb olalı, Böyle başkan görmedi. İstanbul uzun bir süre büyük projelerin yapılmasına gerek olmayan bir kent. Böyle olmasına rağmen sorunsuz bir şehir alan İmamoğlu, halkın gözünde sınıfı geçemedi.