Hakkımızda

Hakkımızda Biz kimiz

Web sitemizin adresi: https://sirine.net

Sitemizin amacı nedir?

Sirine sitemizin amacı adı gibi şirin bir site oluşturmak. Bizlere şirin gelen, güzel görüneni, sizlerin güzel bildiğiniz ve güzel gördükleriniz ile harmanlayarak, Güzelliklerle dolu şirin bir paylaşım ortamı oluşturmak.

Sitemiz ismini şirinler çizgi filminde bayan karakter olan “sirine” karakterinden almakta. Amacımız o şirinlikte bir site ola bilmek. Sitemiz ismini aldığı karakterle alakalı da, Şirinler çizgi filmi ile alakalı; Çizgi filmler, şirinler hakkında genel bilgiler ve dünyada gözümüze şirin gözüken her konuda paylaşımlar bulunacak.

Gizlilik Politikalarımız nelerdir?

Sirine sitemize üye olup yaptığınız her yorum  küfür, hakaret içermediği sürece herkesin göre bileceği bir biçimde yayınlanır. Yaptığınız yorumların içeriği mutlaka ki sizi bağlar. Yorum bölümünde yazdığınız mail adresi üçüncü bir kişi ile paylaşılırsa bunun sorumlusu site yönetimidir.

Sirine sitemiz için düşündüğümüz Ome tv tarzı bir sohbet sistemi var. O sohbet bölümünde edilen sohbet, yapılan görselliklerden kişilerin bizzat kendileri sorumludur. Sitemiz ome tv konsunda bir sorumluluk kabul etmez.

İletişim

Sitemiz yönetiminden birilerine ulaşmak zorunluluğu hisseder iseniz. Sirine@sirine.net mail adresinden veya direk yorum kısmından admine yorum yaza bilirsiniz. Sitemiz sirine için yapılan her yorum mutlaka okunup,değerlendirilmektedir.

15 yılı aşkın sitecilik geçmişine sahip olan sitemiz  https://sirine.net haricinde ome tv nitelikli şirin sitelerimiz mevcuttur. Geçmişte yaptığımız. Bütün web tasarımları, bu yaptığımız site için referansımızdır.