Nisan 18, 2021

Germany omegle

ile admin

Germany omegle dedik bu sohbetimizde. Her sitemizde, her makalemizde, sizlerle ettiğimiz her sohbette “omegla” dan bahsettik. Bu işin asıl kaynağı olan “omegle” sitesinden, isminden hiç bahsetmedik. Şimdi bunun zamanı geldi. Hep bahsettik fakat bilinen bir konun idi. Rastgele chat ve direkt sohbet. Bu iki kelimenin öncüsü, bu tür sohbetin başlangıcı ve panelin sahibi, omegle chat sitesidir. Yine malum diğer siteler için bahsettiğimiz gibi, Germany omegla, Germany chat rulet dediğimiz gibi, Germany omegle sitesi olarak da, birlikte olacağız. Bu aramaya Deutschland omegle de diye biliriz. Aynı yere çıkan isimlerdir.

Omegle sirine ve Germany.

Sirine

Sirinler

Şirine sitemiz omegle kelimesi ile sizinle olacak. İlk rastgele, üyeliksiz bir sohbettir. Her sohbet sitesi, üyelik, nick name, ister. Omegle tuttu öyle bir öncülük yaptı ki, çok radikal bir panel yaptı. Bu panelde sohbete girişler direk sohbete bağlanır. Bu yönü ile bütün sohbet sitelerinden farklıdır. İşte çok sayıda bu paneli kullanan sitelerin hepsi, omegle den sonrasına dayanır. Sohbetin içeriği olarak ta. Yine öncülerindendir. Bu site öyle büyüdü ki, yüzlerce muadili ortaya çıktı. Chat rulet çıktı bire bir omegle sitesini örnek alarak yapıldı. Rusya kaynaklı çıktı ama, bire bir omegle çakması denile bilir. Daha sonra omegle dünya çapında beğenilen, giriş yapılan bir site olunca. Bütün domainler toplandı, satın alındı. O uzantılar bile, ayrı bir sohbet türü haline geldi.

Örneğin; omegle tv gibi. Kelime omegle, fakat com,net,org vs bütün uzantıları bitti, tv uzantısı alındı. Buda sanki farklı imiş gibi, bu sefer omegletv.com gibi uzantılara yöneldi millet. Kısaca omegle bütün rastgele chat ve drekt giriş olan sitelerin, ilk ismidir.

Sirine sitesi de her taktir gören, talep edilen, beğenilen kelimeleri, konuları işleyecek. İşte sirine sitemizde Germany omegle deme nedenimiz de bu. Çünkü bahsi konu olan site, Türkiye’de yasaklı.

Germany omegle ve sirine sitemiz.

Germany omegle deme nedenlerimizden en önemlisi, Türkiye’de yasaklı olan bu siteyi, Almanya dan giriş sağlamak. Bu nedenle omegle kelimesinin başına, Türkiye koymak anlamsız olacaktı. Bizde Germany dedik. Çünkü Deutschland omegle demedik. Fakat bu şekilde de bir başlık atacağız. Sonuçta, Almanya da, Deutschland da, Germany de aynı ülkeyi anlatır. Deutschland omegle de denile bilir.