Mart 12, 2021

En Şirin Net Sirine.Net

ile admin

En Şirin Net Sirine.Net Diye sloganladığımız sitemiz sirine.net. Her kategoride yaptığı hizmetlerde en şirin site olmayı başara bilen bir sitedir. 15 Yıldır açık olan sitemiz sirine.net Şirinler çizgi filminin şirin ve tek kadın karakteri olan “sirine”‘den etkilenilerek kurulmuştur.

şirine dediğimiz sitemizin içerisinde çok sayıda konu ile alakalı makale ve içerik bula bileceksiniz. Yeni yeni baştan tasarladığımız sitemiz,bir çok dalda googlede birinci sayfada yer bula bilmek adına Mücadelesine devam ediyor. Bir Aralar sohbet kategorisinde de hizmet veren sitemiz sesli kal sitesi ile birleşmiş ve güzel sohbetler keyifli şirin dostluklar kurulmasına neden olmuştu. Şimdi yine chat aramasında kategorsinde de hizmet veriyoruz ama daha bir favori olan ome tv kelimesi gibi sitelere yer vereceğiz.300-500 binlik aramalar ile değil. En az 200 milyon-300 milyon luk araması olan kelimeler ile sizlerin karşısında olacağız. İşte bunlardan birisi mutlaka ki şirine

Sitemizin kendi araması da olan şirine kelimesinde birinci sayfaya gelemedik ama,yine sitemizde önemsediğimiz

Sirine

Sirinler

aramalardan birisi olan ome tv kelimesinde birinci sayfa ile ikinci sayfa arasında git geller yaşıyor sitemiz. Şirine veya ome tv kelimesi ikisinden biri ile birinci sayfaya gele bilmek,sitemize hit kazandıracak ve bu diğer kelimeler de gelmemizi kolaylaştıracaktır. Bahsettiğimiz iki kelimenin de milyonlarca araması mevcut. Bu şekilde sitemiz de yine yer vermeyi düşündüğümüz chat, oma tv ve daha çok kelimelerimiz mevcut.

Ama sitemiz sirine.net Bütün şirinliği ile şirine aramasında mutlaka birinci sayfada yer ala bilmeli. Yasaklarımızın banlarımızın bir türlü kalkmadığı googlede halen bu mücadelemizi sürdürüyoruz. Umarım ki en kısa sürede artık yıllardır birinci sayfadan uzak kaldığımız,özlemini duyduğumuz birinci sayfaya geliriz artık. Şirine kelimesi ile birinci sayfaya gelmeyi böyle bir site ile acaba biz mi beceremiyoruz diye düşünmeye başladım artık.

En Şirin Net Sirine.Net ve hedeflediği kelimeler

İlk başta hedef kelimemiz hüç şüphesiz sitemizin adı olan şirine akabinde mutlaka başka kelimelerle de ilgileniyoruz. Şirine 200 milyon aramaya sahip bir kelime ve sitemizin de adı şirine bu aramada mutlaka ama mutlaka bizim sitemizin olması gerekli. Sirine.com açık olmayan kapalı bir site; Arkasından gelen domain net uzantılı bizim sitemiz ama sirine kelimesinde hep sirine ile alakası olmayan domainlerin olması artık zoruma gitmeye başladı.

Yine sirine.net sitemiz çerisinde önemsediğimiz çok önemsediğimiz kelimelerden biriside ome tv. Bu kelimede zamanın favorisi dün omegle kelimesi favori idi ama bu günlerde omegle yerine ome tv aranı oldu. Bir küçük hatırlatma ome tv dediğimiz kelime de omeglenin kısaltılmış ome şeklini almış bir kelimedir.

Şirine sitemizde önemsediğimiz bir başka kelime ise chat. Yine milyonalrca aramaya sahip bir kelime olan  chat vazgeçemeyeceğimiz kelimelerden birisi. Bu kelimelerin yanı sıra chat arab,chat arabic,oma tv,ome ve canlı sohbet gibi çok sayıda kelime ile ilgileniyor sitemiz ama zerine basa basa diyoruz.

İlk önceliğimiz şirine kelimesi. Sitemiz sirine.net’i kendi isminde birinci sıraya taşımamız gerekli. Bu amaçla verdiğimiz bu mücadele ile İnşallah bunu başaracağız. Ve eskisi gibi şirine kelimesinde birinci sayfa birinci sırada olacak olan site; En Şirin Net Sirine.Net