Kasım 1, 2020

Chp li Tekin; Bu açıklama Tekin’değil

ile admin

Chp li Tekin; Bu açıklama Tekin’değil Chp İstanbul millet vekili, tecrübeli ama tecrübe edinememiş siyasetçi; Türk toplumunun Hassasiyetleri ile yine oynadı. İzmirde yaşanan o acı dolu, O sıkıntılı deprem sonrası yaptığı açıklamada,  Şöyle konuştu….

İzmir’de çok şey yıkıldı, Ölüleri olanların başına dünya yıkıldı, Bir çok kişinin evi yıkıldı, evladı ölenlerin ocakları yıkıldı, Hayatta olanların ümidi vardı devletinden onuda CHP İstanbul millet vekili Tekin hiç tekin olmayan açıklamaları ile yıktı…. Birde yıkılmayan Kan merkezi ve kaymakamlık binaları var idi. Onları da bu vekil Yıkıldı ilan etti.

Chp li Tekin; Bu açıklama Tekin’değil

Cumhuriyet savcılarımız İzmir’de yaşanan 6,6 şiddetinde Canlarını, mallarını kaybetmiş Kişilere sosyal medya dedikleri safsata üzerinden saldıran, acılara acı katacak paylaşımlar da bulunan Kişiler hakkında soruşturma başlatmış, bir çok kişi göz altına alınmıştı. İşte CHP millet vekili Örnek olması gereken Bu kişide O kişiler ile aynı suçu işlemektedir. İzmir ilimizde sıkıntıda olan, acıları burnunda olan hemşehrilerimize destek olacak yerde. Devletin orada zorda olanlara gücü yetmezmiş gibi göstererek Bölge insanına yarar sağlamayacak açıklamalarda bulunmuştur.

Sirine

Sirinler

Söylemek istemiyorum, yazmak istemiyorum Ama yahu bu bir gerçek. Sizin dillendirdiğiniz, beklediğiniz, olsun istediğiniz ülke değil bu ülke. TÜRKİYE artık sadece özel isim gereği baş harfi büyük yazılan bir ülke değil. Artık bu ülke; Milleti ile, devleti ile, hükümeti ile Ciddi anlamda BÜYÜK bir ülke.

Özel isim diye T harfi büyük yazılan bir ülke değil Türkiye.. Artık TÜRKİYE kendisi büyük bir ülke.
Bunu chp İstanbul il başkanı, Tekinsiz açıklamalar yapan Tekin de bilsin.
Orada kurtarma çalışmaları sürerken, İnsanlar yakınlarından bir haber ala bilme derdine düşmüş iken. Tekin beyin Böyle bir açıklama yapması. CHP nin halkı ne denli, düşündüğünün bir örneğidir. Acıyı paylaşmak yerine, acıya acı katmak için söylenmiş bu kelimeler. Üsten aşağıya o bölge insanına ve Türk halkına ihanettir. Chp İstanbul millet vekili Tekin’den Tekin olmayan açıklamalar. İstemiyoruz. Dik duran, yönü de yolu da belli olacak bir duruş. hdp ile birlikteliğinde bir karar ver. Ya varsınız onlar ile ya da yoksunuz. Netleştirin… Ama birlikte olmamaktan yana olun deriz.

Şu milletin acısını, kederini, mutluluğunu, varlığını, yokluğunu bir kere kucaklayın.