Mart 11, 2021

Canlı sohbet

ile admin

Canlı sohbet  odaları azar sohbet sitesi olmayan, canlı azar sohbet odası bulunmayan,bu tür sohbete karşıyız diyen bir sesli sohbet sitesi olan sirine.net, niye bu konuda sohbet konulu bir makale yazar? Bu soruyu sorduğunuzu hatta beni gördüğünüz de bana da soracağınız dan eminim. Evet niye canlı sohbet diye bir başlık attık. Ve bir makale yazma gereği duyduk. Bizim sesli sohbet sitemizde anormal sohbet yok. Ama bu sohbet türünde de hit var. google çalışmamız da bize hit getirir. Düşüncesi ile canlı sohbet diye bir makale yazmaya mecbur kaldık. Bir nevi.Canlı sohbet öyle bir hal almış ki, sanal da sohbetin ötesine gidilip canlı sohbet değil resmen dostluk yaşanıyor hale geldi.

Canlı sohbet ve şirine sitemiz

Sanaldan alış veriş ticaret vs vs vs derken insanlar sanalda yaşar oldular. Nerede ise sanal evlilikler yapılacak, biz bu tür sohbet bize ters diyoruz. Acaba örümcek kafalı mıyız? Geri kalmış bir düşünceye mi sahibiz? Bu soruların cevabını bilmiyorum.

Kişiden kişiye de değişeceğini sanıyorum ama biz bu sohbet konusunda örümcek kafalı da

Sirine

Sirinler

olsak fikrimizden vaz geçmiyoruz. Hatta sesli sohbet sitemize canlı sohbet edilen odada açmıyoruz. Açmayacağız, yazılı chat idik sesli sohbet olduk ve sesli sohbet olarak da kalacağız.Görüntülü sohbet sitesi olan veya canlı sohbet odası barındıran sesli sohbet sitelerine lafımız yok.  Çarşınıza göre pazar versin mevlam, ama biz kameralı sohbet edilmeyen ve dostlukların anlamlı olduğu sesli sohbet sitesi olarak kalmak dan yanayız. Kameralı sohbet sitesi olan veya sesli sohbet sitesi olup da canlı sohbet odası bulunduran sitelerde dostluğun olmadığından yanayız ve bizler dostluğu,arkadaşlığı,kardeşliği önemseyen sesli sohbet müdavimleriyiz.

sohbet chat sitesi

Canlı sohbet sitesi olan bir sitede millet cam açamaz açar ise de yüzünü göstermez. Kimliğini mutlaka gizler iyide; kimliğini gizleyen birisi ile sesli sohbet nasıl edilir. Sohbet ettiniz dostluk nasıl oluşur. Gizli kapaklı açık olmayan dürüst olmayan birisi ile dostluk kurulur mu? Canlı sohbet sitesi sesli sohbet sitesi yani, Chat sohbet barındırmayan siteler arasında en önemli fark en belirgin fark budur.sesli sohbet sitesinde dürüstlük şeffaflık alnı açıklık var. Ama Canlı sohbet sitesinde bu duruşu sergileyemezsiniz. canlı sohbet sitesinde sadece dostluk var oysa ki sesli sohbet de ise dostluk arkadaşlık paylaşım var karar sizin; ya azar sohbet içerikli siteleri seçer kim nedir bilmeden takılırsınız,yada sesli sohbet sitemizi seçer şirin sohbetler eder şirin dostluklar kurar sınız. En Şirin Net Sirine.Net