şirinler


<h1>şirinler</h1>

Şirinler çizgi film karakterleri ve kahramanları günlük hayatımızda da şirin,şirine,şirinlik gibi şekillerle hayatızıda yer almaktadır.Bizler sirine.net sitemizde şirin ve şirine oyunlarına şirin ve şirine 1 ve diğer serilerine sitemiz de yer vereceğiz ama biraz zamana ihtiyacımız var şirine sitemizde şirinler ile alakalı her konuda her aşamada bir şeyler bula bileceğiniz bir site oalcak sirine.net. Peki neden biraz zaman gerekli? Malumunuzdur ki sitemiz şirine ve şirinler aramasında hatta şirinler aramasını geçtim şirine aramasında dahi şuan sitemiz googlede çıkmıyor ilk önce sitemizi kendi araması olan sirine aramasında akabinde şirinler aramalarında bir çalışma yapalım bir gelelim daha sonra da şirin ve şirine aramalarında da yer almaya sonrasında sirin ve sirine 1, sirin ve sirine 2 vs diğer bölümlerine hatta sirine.net sitemizin içerisinde şirinler çizgi film bölümlerinin her birini Türkçe olarak bula bileceksiniz.

şirine

şirinler çizgi filminin tek kadın ve en şirin karakteri bizler gençliğimizde dahi çocukluk demiyorum gençliğimizde dahi siyah beyaz teevizyonlarımız da izlediğimiz hayranı olduğumuz bir çizgi film şirine sitemizin içerisinde o bölümlerin her birini yayınlayacağız ki bizlerin büyüdüğü yetiştiği ve bu aşamada herkesin
evinde televizyon yok iken dahi bir komşuya gitmemiz gerekse dahi izlemekten geri kalmadığımız bir çizgi film idi. Ama buna değerdi işte bu nedenledir ki zamanımız da da çocuklarımız şirine ile alakalı şirinler ile alakalı ne var ise gerek şirinler çizgi film gerekse sirin ve sirine 1 vs diğer serileri gerekse şirine oyun şirine giydir gibi şirine ile alakalı ne var ise şirine sitemizde yer almasından yanayız bu amaçla sirine.net sitemizi tekrar hareketlendirmek istiyoruz.

şirinler

çizgi filimleri ile büyüyen bizim neslimizden sonra animasyonlar vs film sektörü geliştik çe şirinler diye büyükler içinde bir filmini yaptılar bu animasyon filmi şirinler gerek çocuklar ve gerek çocukluğu bi çizgi filimler ile geçmiş olan bizim yaşıtımzıda olanların ilgi ile beklediği ve vizyona girdiğinde de büyük bir heyecan ile izlediğimiz bir film oldu.Bizim yaşlarımızda olanlar çocukluklarında izledikleri kaçırmadıkları şirinler çizgi filmini büyüdüklerinde de büyükler için yapılmış halini gördüğünde elbette heyecanlanacaktır çünkü çocukluğumzuda şimdiki gibi çizgi film sadece çizgi film yayınlayan kanallar yok idi sadece bir trt var idi ve onunda saatleri belli idi ama günümüzde internet ortamı ile de istediğin çizgi filmi şirinler dahil izleye bilme imkanınız var ayrıca evimizde var olan televizyonlarda sadece çocuklar için olan çizgi film eüğlence kanalları var. Şirinler çizgi flmini dahi bulup izleyemeyen bizmi şanslıydık ? yoksa şuan ki gibi birden fazla çizgi film kanalı olan sadece çocuklara yönelik olan kanalların bile olması ile zamanın çocuklarımı şanslı bilemez oldum.Belki bı konuda teknolojik olarak dönemimizin çocukları bizim dönemimizden daha şanslı daha avantajlı ama bizlerde bizim dönemlerimiz de şirinler çizgi filmi ile şirine ile yetiniyor idik ama toprakta oynamamın çamur olmanın çamurla kirlene bilmenin tadını çıkartıyor idik. Zamanımızda olan çocuklarımızın en büyük eksikliği.

şirinler

ile Benzer Yazılar:
5 Nisan 2017 Saat : 6:00

şirinler

Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

şirinler Son Yazılar FriendFeed

Kategoriler

Son Yazılar

seslikal - sesliduy
seslikal sesliduy sesli chat