Son güncellenme :27.02.2012 11:59

Anasayfa > Makale > Sirine.NET Sesli Sohbet

27.02.2012 Pts, 11:59

Değerli ziyaretçilerimizin yakından bildiği üzere kaliteli ve seviyeli sesli sohbet odalarımız ile her yaştan insana hitap etmeye çalışmaktayız. Sesli sohbet bazen sıkıldığımızda, yanlızlığımızı paylaşmak ve birileri ile bir şeyler paylaşmak istediğimizde en kolay ve keyifli çıkış yolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Sadece yazışarak konuşma dönemlerinin eskilerde kaldığı, gelişen teknoloji özellikle de internet teknolojileri ile karşımıza çıkan sesli sohbet nimeti ile artık karşımızdakinin sadece yazdıklarını değil aynı anda sesini ve görüntüsünüde alabileceğimiz bir olanak sunmuştur. Tabiki konu sohbet olunca ister sesli ister görüntülü isterse sadece yazışarak sohbet olsun gerçek hayatta olduğu gibi bazı etik kurallar geçerlidir. Bu kurallar aslında zor şeyler değildir. Tıpkı gerçek Dünya’da dostlarımızla yüz yüze yaptığımız sohbetlerde olduğu gibi genel ahlak çerçevesi dahilinde olması, karşımızdakini cinsiyeti, görüşleri ve tercihleri sebebi ile küçümsememek, aşağılamamak gerektiği gibi aslında her yerde ve zamanda geçerli olan etik kurallardır bunlar..

Değerli misafirlerimizden anlayışlarına sığınarak isteğimiz ve yalnızca istek olmakla kalmayıp aslında sohbetten özellikle de sesli sohbetten daha fazla keyif almak için, teknolojinin hangi şekli altında olursa olsun sohbetler sırasında biraz daha fazla karşıdakine saygı ve anlayış göstermeleridir. Sohbetler fanidir fakat dostluklar baki kalır. Sesli sohbet, görüntülü sohbet ya da her hangi bir sohbet.. Ne şartta ve ortamda olursa olsun sohbet ettiğimiz kişinin canlı halini bire bir görmüyor olmamız bize istediğimiz her şeyi yapabilme hakkını ve gücünü vermemeli. Bilakis karşıdaki insana tavırlarımızı ve samimiyetimizi canlı hali ile gösteremiyor olmamızın aslında hakkımızda yanlış bir anlama oluşması ihtimalinin kaygısını yaşatmalıdır..

– Sesli Sohbette Yeni Görünüm –

Sirine.NET Sizlere daha iyi hizmet suna bilmek için yep yeni bir görünüme sahip artik sizde gorevli olsanizda olmasanizda bazi seylerden faydalanacaksiniz sitede kimler hangi uyeler online hangi üye hangi odada ve sitede kac kisinin oldugu v.b gibi komutlari göreviniz olmadan da kullana bilecek ve görebileceksiniz uyeler bolumune tiklayarak sitedekileri göre bilir ve hangi üyenin online oldugunu ogrene bilirsiziniz Sesli Sohbetin tadini çıkartmak icin biz nerede teknolojik bir yenilik sevdalim.net olarak biz oradayiz siz degerli arkadaşlarımıza daha iyi hizmet verebilmek icin çıktıgımız bu yolad büyük bir mesafe sarf etmiş bulunmaktayiz Yeni Görünümüyle Sesli Chat ve Sesli Sohbet e damgasini vuracagini temenni ediyoruz Bol sohbeter diliyoruz arkadaslar…

YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

ARSLAN

sesli chat sitesi

12.06.2012, 16:01
AKPINAR

sesli chat

12.06.2012, 16:01
NURAY

Çok keyifle takip ettiğim sitelerden biri oldu artık.
sesli sohbet

12.06.2012, 16:07
YUSUF

yapanları kastedmiyorum)dürüst akp lileri kastediyorum,sinirlenmeyin ama gerçekleri
sesli chat

12.06.2012, 16:08
CEVAHİR

aradıgım hiç bir bilgiyi bulamıyorum litfen daha detaylı olsun
sesli chat

12.06.2012, 16:11
NUH

ya bende bu işi bu tür siteleri sacma bulanalrı sacma buluyorum :D:D
sesli sohbet

12.06.2012, 16:12
ATİLLA

Saint-Joseph Fransız Lisesi’nde ”İzmir” Söyleşileri : İzmir’de Sanat
sesli chat

12.06.2012, 16:43