sesli sohbet ve google


sesli sohbet ve google

sesli sohbet araması googlede hit olduğu sanılan bir aranan kelimedir her site kendi sitesini çok sayıda kelimede google arama motorlarında çıkmasını ister bunun için çeşitli çalışmalar yapar emek verir. Örneğin “sesli sohbet” araması bu kelime googlede 1.960.000 aramaya sahip bir kelime ve sesli sohbet işi ile veya sohbet işleri ile uğraşan siteler bu aramada iyi bir yerlere gelmek için var gücü ile gayret gösterir seo title link takası vs gibi çalışmalar ile sitelerini googlede en ön sayfalara hatta birinci sayfanın başına birinci sıraya yerleştirme hevesi amacı güderler.Ciddi bir iştir ciddi emek ve uğraş ister ama sonucunda başarıldığında da siteye hit kazandırır girişleriniz artar ve adsense reklamlarınız var ise gelir elde edersiniz. eğer sohbet işi ile uğraşıyor iseniz user elde eder üye elde edersiniz.

sesli sohbet aramasında googlede şuan itibari ile birinci sayfada gördüğümüz site seslichat.com sitesi eskiye dayanan ve eski sitelerden birisidir sesli chat sitesi bu site aynı zamanda “sesli chat” aramasında da birinci sayfadadır diye düşünüyoruz. Yine googlede bu aramada birinci sayfanın ikinci sırasında yer alan bir site bizimde yakından ilgilendiğpimiz sesli kal sitelerine ait bir site sesimdeyim sitesi sesimdeyim sitesinin başarısı bana göre seslichat sitesinden daha başarılı bir site içerisinde sesli diye bir kelime dahi bulunmadan sesimdeyim domaini ile birinci sayfanın ikinci sırasına çıka bilmek ciddi emek gerektiren bir iş ve bunu başarmakta başarı denilecek bir emektir.

sesli elmas sitesi yine bu aramada bu kelimede başarı elde edebilen bir başka site ama sesli elmas sitesi de çok uzun süredir birinci sayfa ile ikinci sayfa arasında git geller yaşayan bir site idi ve şuan bierinci sayfada 3 üncü sıraya yerleşmiş ve oradfa şuan için sabit kala bilmeyi başardı gibi görünüyor. sesli elmas sitesinide sesimdeyim sitesinide sesli sohbet gibi bir aramada googlede birinci sayfada ilk üçü paylaşa bilecek kadar başarıgöstere bildikleri için tebrik ediyoruz

sesli sohbet ve google ile Benzer Yazılar:

1 Ekim 2016 Saat : 8:23

sesli sohbet ve google Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

şirinler Son Yazılar FriendFeed

Kategoriler

Son Yazılar

seslikal - sesliduy
seslikal sesliduy sesli chat