Home » Makale » Sesli Sohbet Aramaları

Sesli chat, google’ye girip de arattığınız zaman, karşınıza pek çok sonuç çıkartacak olan bir sohbet sistemidir. Sesli chat ile sohbete katılan kullanıcıların, sesli olarak sohbet etmeleri sağlanır. Sesli chate katılmak isteyen herkesin elinde bir adet mikrofon bulunması gerekmektedir. Aynı zamanda da konuşan kişilerin seslerini duymak için birer hoparlör veya kulaklığa sahip olmaları gerekmektedir. Bu araçlara sahip olmayan kişilerin sesli chatlere girmelerinin, diğer normal chat sayfalarına girmekten bir farkı olmayacaktır.

ile eğer o anda konuşan kişi yoksa bir butona tıklayarak söz hakkı alabilirsiniz ve o anda sohbette bulunan herkesin sizin sesinizi duymasını sağlayabilirsiniz. Sesli chat sırasında konuşurken isterseniz şarkı söyler, isterseniz hayat hikayenizi anlatır, isterseniz de sizin sesinizi duyabilenlere, kendi bilgisayarınızdan müzik dinletebilirsiniz.Sesli chatin diğer sohbetlerden farkı, iletişimin yazılı değil sesli olmasıdır.

Mikrofonu açık olan kişi konuşurken diğerleri de yazarak onun söylediklerine cevap verebilirler. Ancak sesli chatte mikrofonunuz açıkken hoparlörünüzün sesini kısmalısınız ki sesiniz yankı yapmasın. Sesli chatlerin diğer chatlere oranla bazı avantajları da vardır, mutlaka denemeli ve faydalarını görmelisiniz.

0 thoughts on “Sesli Sohbet Aramaları

 1. FARUK dedi ki:

  Sesli görüntülü sohbet siteniz hayırlı olsun

 2. BERFİN dedi ki:

  Ip: 278B71F4 ekleyın sohbet edelım

 3. MARİA dedi ki:

  isvec milli takiminda direk oynayan elmanderi ne necati nede baros kesebilir takima en faydali oyuncu heleki haftada bir oynanirsa guclu fizigi ile hakan sukurden iki kat fazla etkili olur derim,sezon sonu satilmasi dusunuluyor olmasi buyuk yanlis olur tek vuruslardaki becerisi ust duzeyde derim. gs bravo yar sacların lulelule aykut sana gulegule.

 4. FERDA dedi ki:

  internetin hem faydalı hem zararlı olabileceğinin bilincinde olmalıdır
  sesli sohbet sitesi

 5. KENAN dedi ki:

  çok şık. kullanışlı. özellikle anasayfa pek opsiyonel. harika bir site olmuş,
  sesli sohbet sitesi

 6. MUSTAFA dedi ki:

  sesli sohbet

 7. SEDAT dedi ki:

  sesli sohbet

 8. ELİF dedi ki:

  sesli sohbet sitesi

 9. İZZET dedi ki:

  sesli chat

 10. CUMHUR dedi ki:

  sesli chat sitesi

 11. ERGÜL dedi ki:

  sesli chat

 12. SİBEL dedi ki:

  Güzel bir site, güzel olmuş elinize sağlık.
  sesli sohbet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*