Home » Kültür » Little Pitch sallayacak!

Çıktıkları ilk günden bu yana Türkiye’nin en sevilen müzik gruplarından biri olan Little Pitch, 13 Mart Salı akşamı saat 22.00’da Line’da!

Şehri İstanbul’un son yıllarda gördüğü en matrak, en eğlenceli ve en “deli” grup Little Pitch. Sahne üstünde sınır tanımayan, enerjisi bardaklardan taşan, tek derdi iyi müzikle eğlenmek ve eğlendirmek olan grup müzikseverlerle buluşacak.

Kuruldukları 2010 yılından itibaren İstanbul’un birçok tanınmış mekanında sahne aldılar. İngilizce, Türkçe, Rusça ve İtalyanca olmak üzere hemen hemen her türden şarkıyı repertuvarlarında barındıran nadir gruplardan biri oldular! İster bir rock müzik dinleyicisi olun, ister pop… İster hepsini elinizin tersiyle bir kenara itip caz dinleyin, ister hip-hop veya R&B…  Little Pitch’i sahnede izlerken mutlaka kendinize yakın bir şeyler bulacaksınız!

Vokalde, enerji dolu performansını izleyebileceğiniz Emrah Şahin’e, gitarlarda Pinhani’den de tanıdığınız Selim Aydın, bas gitarda Onur Atar ve davulda Hakan Yılmaz eşlik ediyor.  Grubun dolgun sound’unu sağlayan bilgisayar programlama ve geri vokallerde ise Alper Selçuk İmren’den oluşan Little Pitch 13 Mart akşamı Line’da.

LİNE / Istiklal Caddesi Büyük parmak kapı Sokak
No : 14 a-b   Tel : +90 212 252 06 94

0 thoughts on “Little Pitch sallayacak!

 1. HÜMEYRA diyor ki:

  geri kendileri kaaldırdı.30 lira olan sınavı (2011) 80 lira (2012)yaptılar….ne
  sesli sohbet sitesi

 2. YASEMİN diyor ki:

  gercekten guzel resimler ellerıne saglık dostum
  sesli chat sitesi

 3. BERKER diyor ki:

  sesli sohbet

 4. CEYDA diyor ki:

  sesli sohbet sitesi

 5. ŞERMİN diyor ki:

  sesli sohbet sitesi

 6. DEMET diyor ki:

  şuana kadar dünyada Eğer internetteki veri insan beyinlerinde saklansaydı; 1 Milyon
  sesli chat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*