Home » Makale » inter net sadece insanlar icinmi?

Internet sadec insanlar icin degilmis hayvanlar icinde bir sosyallesme araci olarak kulanildigini biliyomuydunuz.Mesela hayvanalrn sahibleri  uye profil yerine resimelrini ve video larini koyarak karsi tarafla iletisime gecebiliyor.Hayvan shaibleri  sahi oldulari hayvanin cinsine gore ruh durumunu sevdigi oyuncaklari ve oyunlari ohayvanin profiline yaziyolar   karsi tarafdan bunlari okuyan ve  kendi hayvanina uygun groen  hayvan shaibelride  birebir irtibata gecib   ciftlestirmek icin  anlsmalara variyorlar .Aslinda bu  seyler bana yanls geliyo cunki hayvanlarn  yavrularini pazarlayib bundan kazanc elde etmek icn  bole brisey yapiliyo  yani kullaniyorlar dmeki sadece insanalr degil  hayvanalrida kulaniyoruz insanlari kulanan cikar saglayan gene biz insanlar..sesli sohbet site sakinlerimize sunduk

0 thoughts on “inter net sadece insanlar icinmi?

 1. RUKİYE dedi ki:

  Çağlar Cilara “Gençlik Meclisi” isminde yeni bir program hazırlıyor. 18-25 yaş gençlerle 4 saat canlı yayınlanacak sohbet-tartışma programı.

 2. TUBA dedi ki:

  oooo kimler sohbet ediyomuş 🙂

 3. METE dedi ki:

  nın bukünkü sohbet konukları Celal Tak ve öyle bir geçer zaman ki dizisinde Murat karakterini oynayan Osman Karagöz

 4. MEHMET dedi ki:

  Çok güzel bir site. Çok güzel şeyler var. Teşekkürler SİRİNE.NET SİRİNBABA.NET

 5. PAPATYA dedi ki:

  Nur Serter’le tanışmış, sohbet etmiş biri olarak söylüyorum; bazı konularda farklı düşünsek de, Nur Hoca çok sempatik, harika bir insandır.

 6. FARUK dedi ki:

  çoooook beğendim

 7. FIRAT dedi ki:

  keşke güel diye bilseydim ama süper

 8. HATİCE dedi ki:

  +Fıstık ezmesi 😀 :D–>>Sohbet Cafe

 9. DURAN dedi ki:

  spor salonunda kosu bandinda kosarken yanina gelip sohbet etme cabasina giren tiplere sinir oluyorum. konusamiyorum iste, zorlamasana!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*