Chp Neden İktidar Olamaz?


Chp Neden İktidar Olamaz?

Chp ve seçmenlerinin kendisine sormadığı soruyu biz soralım. Daha önceki makalemde chp nin başına obama bile gelse bill clinton bile gelse chp iktidar olamaz. Demiştim. Chp nin geçmişi ciddi kirli sicili bozuk bir parti.Zamanın gençleri bilmeye bilir ama Ölen hocayı mezardan çıkartıp yeniden asan bunlar bu parti Atatürk ün ölümünden hemen sonra paranın üstünden Ata nın resmini kaldıran ve Atatürkçüyüm diyen bunlar.Allahü ekber Diye ezan okuyana zülmeden bunlar daha neleri sayalım ki geçmişlerinde bu ülke emnfaatine çakılmış bir çivi, dikilmiş bir ağaçları olmayan bir partiden bahsediyoruz. Bu nedenledir ki chp nin iktidar olduğu bir dönemi görmek bu ülkede mümkün değildir.Boşa emek veriliyor.

2017 referandum sonuçları açıklandığında da göreceksiniz ki Başarı evetten yana 2017 referandum sonuçlarından önce ki referanduda ve seçimlerde de chp bir başarı elde edememiştir.2017 referandum seçimlerinde evet diyen cephede chp ve ak aprti olsa idi inanın ak partinin de başarısı elden gider inanın hayır çıka bilirdi. 2017 referandum sonuçları seçimi öncesi chp li arkadaslara bunu diyorum gülüyorlar ama bir bakın geçmşine chp nin geçmişine bakmadan bunu anlamak mümkün değildir.
Chp Nin geçmişinde yaptıklarını araştırdığınızda hiç bir icraat hiç bir güzellik göremeye bilirsiniz ama halka yaptığı zülümlere bakar iseniz çok sayıda başarı göreceksiniz. işte zülüm konusunda elde ettikleri başarılar bu gün de yarında chp nin iktidarına engel oalcak sebeptir.2017 referandum sonuçları açıklandıkdan sonra yapılacak olan uyum yasalarında da chp yi izleyecek göreceğiz mecliste ve 2017 referandumu akabinde gelecek olan uyum yasaları milletimiz için iyi olacağına inanıyorum.

Chp Neden İktidar Olamaz? ile Benzer Yazılar:

13 Nisan 2017 Saat : 8:42

Chp Neden İktidar Olamaz? Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

şirinler Son Yazılar FriendFeed

Kategoriler

Son Yazılar

seslikal - sesliduy
seslikal sesliduy sesli chat