Chp, Bill Clinton ile Bile İktidar OLamaz


Chp, Bill Clinton ile Bile İktidar OLamaz

chp çatısı altında chp nin başına Tayyip Erdoğan Bile OLsa chp İktidar olmaz, olamaz.
Chp Ömrü boyunca muhalefet olan ve var olduğu sürecede Partinin başına Recep Tayyip Erdoğan bile geçse CHP iktidar olmaz,olamaz.
Bu kanıya varmamız için chp nin tarihine bakmak gerek ve İsmet inönü zamanında Atatürk Sonrası chp nin icraatlarına bakmak lazım bir kaç soru sorarsak Ve chp seçmeni o sorulara yanıt ararsa nedenlerini öğrenecektir.

chp Obama bile başında olsa iktidar olamaz.seçim kazanamaz neden?
Atatürk Ün askeriyiz diyen chp yandaşları chp ye şunu hiç sordular mı? İSMET İNÖNÜ ATATÜRK ÖLDÜKTEN SONRA PARANIN ÜSTÜNDEN ATATÜRK ÜN RESMİNİ NEDEN KALDIRDI? bu soruyu chp seçmeni chp taraftarı kendisine hiç sormadı partisine hiç sormadı ama ATATÜRK ün askeri oluyorlar nedense…

chp nin başında Bill Clinton olsa yine iktidar olamaz neden ?

CHP ATATÜRK ün hasta yatağında yattığı dönemde İsmet inönü liderliğinde milli şef dönemi dediğimiz o dönemde dersimi bombaladı dersime neden Sabiha Gökçe ile bombaladı. Türk silahlı kuvvetlerinde plot yok mu idi? chp iktidarında gerçekleşen bu durum doğrudur yanlıştır tartışmasında değilim burada neden SABİHA GÖKÇE kullanılıyor ATATÜRK ün manevi kızına neden yaptırılıyor can alıcı soru bu? Bu gün alevi halkının yaşadığı sıkıntıların hangi iktidar hangi parti döneminde başladığını, iktidarda kimlerin olduğuna bakmak lazım chp o dönemde başka bir isimle iktidarda idi.Ülke halkının zulum gördüğü dönemlerde iktidarın bir şekilde ucunda içinde chp partisinin olduğunu görmek mümkündür.

chp nin başında kim olursa olsun chp seçim kazanamaz. chp iktidar olamaz

Said Nursi büyük alim büyük fikir adamı chp iktidarında neler yaşadı ve onun gibi o dönemlerde Türk halkı içerisinde olan kişilerin yaşadıkları ve daha dış politikada anlaşmalar ile zafer kazanan Türk halkının Mustafa Kemal in askerlerinin kazandığı zaferlerin masa kenarlarında nasıl harcandıklarına vs girmiyorum sadece üç beş örnek veriyorum.

Bu denli hainlik içerisinde olan bir parti kendisine bir çeki düzen vermeli ve chp seçmeni emek veren alt kesimde çalışan kesim çok iyi niyetle emek veriyor iktidar olmayı hak ediyor amma ne var ki üst kesimde yönetimde yer alanların böyle bir kaygısı olmadığını görmek mümkün ama bir çok sayıda kişinin hakkı var o parti üstünde o nedenledir ki o parti iktidar olamayacağının farkına varmalı. chp ye gönül vermiş kişilerinde chp hakkında bir araştırma yapma ve bu millete neler yaptığına bakması lazım ATATÜRK ün mirasını ATATÜRK sonrası nasıl tahrip ettiklerine bir bakma zamanı gelmiştir.

Chp, Bill Clinton ile Bile İktidar OLamaz ile Benzer Yazılar:

7 Nisan 2017 Saat : 10:56

Chp, Bill Clinton ile Bile İktidar OLamaz Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

şirinler Son Yazılar FriendFeed

Kategoriler

Son Yazılar

seslikal - sesliduy
seslikal sesliduy sesli chat